İlber Ortaylı'yla Zaman Makinesi

- 2020
İlber Hoca'dan çok faydalı hayat dersleri dinlemeye hazırlanın. İnsan hayatına yön veren duygular ve deneyimler Ortaylı'nın bilgeliğiyle buluşuyor. Her ders konusu için, önce tarihte en yoğun yaşandığı ana gidiliyor, eğlenceli bir yolculukla bugüne kadar geliniyor.

10 Bin Adım

- 2020
İki eski sevgili Ezgi ve Memet, sağlık örgütlerinin uzun ve sağlıklı bir yaşam için her gün 10 bin adım atma önerisine uymaya ve birlikte yürümeye karar verirler. Her seferinde yürüyüş kararı sınanan, bütün küçük hesapları patlayan, hiçbir kestirme yolu kısa olmayan, birbirine katlanamayan iki insan yine de her gün adımsayarı çalıştırıp yürümeye başlar.

Gain Sahne

- 2020
Döneminin en iyi müzisyenleri ve yeni nesil müzisyenler birbirlerinin şarkılarını yorumluyor. Zamanlar arasında notalardan bir köprü kuruluyor. Sanatçılar orijinal bestelerini de GAIN Sahne’de canlı seslendiriyor. Sahne öncesinde çekilen ‘’back stage’’ bölümlerinde ise müzikleri dışındaki fikir ve tavırlarını paylaşıyor.

Şokopop Portreler

- 2020
Taçsız Kraliçe Hülya Avşar, Megastar Tarkan, Afrodit Banu Alkan, en Harika Avcı. Dört sanatçının kariyer yolculukları ve hikayelerinin bilinmeyen yönleri, Şokopop bugüne kadar bakılmamış bir pencereden sunuluyor.

Tuz Biber

- 2020
Birbirine hiç benzemeyen komedyenlerin, hayata ve olaylara bakış açılarını anlattığı stand-up gösterileri.

Elektromonolog

- 2020
Yeni bir tarz; müzikli tirat. Sanatçı Emre Yusufi ve oyuncu Nilperi Şahinkaya gündeme ilişkin konulara yorumlarını müzikli tirat eşliğinde anlatıyor.

Terapist

- 2020
Kişilik bozuklukları ve psikotik hastalıklar konusunda uzman olan terapist Çetin Düztaş’ın hayatı, karısının öldürülmesiyle altüst olur. Katilin bıraktığı ipucunun peşinden giden Çetin, geçmişin bugüne düşen gölgesini ararken, daha önce hiç fark etmediği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.

Bir MFÖ Belgeseli Ele Güne Karşı

- 2020
50 yıla yaklaşan mazisiyle sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en uzun süreli müzik gruplarından biri olan MFÖ’nün daha önce hiç yayınlanmamış görüntülerini ve sahne arkasında yaşananları bu belgeselde bulacaksınız.

Bir Şifa Bağımlısının İtirafları

- 2020
Ela Başak Atakan’ın aynı isimli kitabından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesini anlatan “Bir Şifa Bağımlısının İtirafları” bir annenin, doğuştan bağışıklık hastalığı olan kızının tedavisini tıp yöntemlerinde bulamayınca çareyi alternatif tıpta aramasını ve bu yöntemlere giderek bağımlı hale gelmesini anlatıyor. Yogadan, şaman ayinlerine, aile diziminden ayurvedik beslenmeye kadar pek çok şifa yönteminin incelendiği ve her dalın uzmanının da konuştuğu Bir Şifa Bağımlısının İtirafları, şifa duraklarını merkezine alan bir aktüel belgesel serisi.

Ahmet Mümtaz Taylan’la İstanbul Hesabı

- 2020
Kısıtlı bütçeyle İstanbul’u dolu dolu yaşamak, gezmek, uygun bütçeyle lezzetli şeyler yiyip içmek mümkün mü? Ahmet Mümtaz Taylan, az bir bütçeyle hem İstanbul’un farklı bölgelerinin ünlü yemeklerini tadıyor, hem de yerel halkla oranın kültürü ve tarihi üzerine eğlenceli sohbetler ediyor.

Vedat Milor İle En İyisi

- 2020
Sosyal medyada yaptığı anketlerle fenomene dönüşen ünlü gurme Vedat Milor’la eğlenceli bir program. Milor, karar vermesi zor sorularıyla hem sosyal medyanın hem konunun uzmanlarının görüşlerini dinleyip kendi kararını gastronomik gerekçelerle açıklayacak.