10 Bin Adım

İki eski sevgili Ezgi ve Memet, sağlık örgütlerinin uzun ve sağlıklı bir yaşam için her gün 10 bin adım atma önerisine uymaya ve birlikte yürümeye karar verirler. Her seferinde yürüyüş kararı sınanan, bütün küçük hesapları patlayan, hiçbir kestirme yolu kısa olmayan, birbirine katlanamayan iki insan yine de her gün adımsayarı çalıştırıp yürümeye başlar.

Terapist

Kişilik bozuklukları ve psikotik hastalıklar konusunda uzman olan terapist Çetin Düztaş’ın hayatı, karısının öldürülmesiyle altüst olur. Katilin bıraktığı ipucunun peşinden giden Çetin, geçmişin bugüne düşen gölgesini ararken, daha önce hiç fark etmediği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.

Ex Aşkım

Bir sebeple ya da rastlantı sonucu bir araya gelen eski sevgililerin arasındaki ilişkinin mizahi bir dil ile anlatıldığı ‘Ex Aşkım’da yarım kalmış aşkların, iz bırakan ilişkilerin, ihanetlerin, bazen bir şarkıyla bazen bir kokuyla akla düşen bazense bir kafede karşınıza çıkan eski sevgililerin birbirinden ilginç anları izleyiciyle buluşacak.

Bir Şifa Bağımlısının İtirafları

Ela Başak Atakan’ın aynı isimli kitabından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesini anlatan “Bir Şifa Bağımlısının İtirafları” bir annenin, doğuştan bağışıklık hastalığı olan kızının tedavisini tıp yöntemlerinde bulamayınca çareyi alternatif tıpta aramasını ve bu yöntemlere giderek bağımlı hale gelmesini anlatıyor. Yogadan, şaman ayinlerine, aile diziminden ayurvedik beslenmeye kadar pek çok şifa yönteminin incelendiği ve her dalın uzmanının da konuştuğu Bir Şifa Bağımlısının İtirafları, şifa duraklarını merkezine alan bir aktüel belgesel serisi.

İlber Ortaylı'yla Zaman Makinesi

İlber Hoca'dan çok faydalı hayat dersleri dinlemeye hazırlanın. İnsan hayatına yön veren duygular ve deneyimler Ortaylı'nın bilgeliğiyle buluşuyor. Her ders konusu için, önce tarihte en yoğun yaşandığı ana gidiliyor, eğlenceli bir yolculukla bugüne kadar geliniyor.

Ahmet Mümtaz Taylan’la İstanbul Hesabı

Kısıtlı bütçeyle İstanbul’u dolu dolu yaşamak, gezmek, uygun bütçeyle lezzetli şeyler yiyip içmek mümkün mü? Ahmet Mümtaz Taylan, az bir bütçeyle hem İstanbul’un farklı bölgelerinin ünlü yemeklerini tadıyor, hem de yerel halkla oranın kültürü ve tarihi üzerine eğlenceli sohbetler ediyor.

Vedat Milor İle En İyisi

Sosyal medyada yaptığı anketlerle fenomene dönüşen ünlü gurme Vedat Milor’la eğlenceli bir program. Milor, karar vermesi zor sorularıyla hem sosyal medyanın hem konunun uzmanlarının görüşlerini dinleyip kendi kararını gastronomik gerekçelerle açıklayacak.

Bir MFÖ Belgeseli Ele Güne Karşı

50 yıla yaklaşan mazisiyle sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en uzun süreli müzik gruplarından biri olan MFÖ’nün daha önce hiç yayınlanmamış görüntülerini ve sahne arkasında yaşananları bu belgeselde bulacaksınız.

Şokopop Portreler

Taçsız Kraliçe Hülya Avşar, Megastar Tarkan, Afrodit Banu Alkan, en Harika Avcı. Dört sanatçının kariyer yolculukları ve hikayelerinin bilinmeyen yönleri, Şokopop bugüne kadar bakılmamış bir pencereden sunuluyor.

Beni Kendimden Koru

Tarsus'ta CG motor ustası olan Kemal Usta'nın yanında yetişmiş ve ünü Anadolu’ya yayılmış iki CG pilotu kuzen otobanda yapacakları sıradışı yarışa hazırlanır. Toroslardaki CG dünyasının derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkıyoruz.