Mirgün Cabas'la Canlı

Mirgün Cabas hafta içi her gün 11:00’da canlı yayında yeni nesil haber bülteniyle izleyiciyle buluşuyor. Mirgün Cabas’a alanında uzman kişiler de yorumlarıyla eşlik ediyor.

Duraktan Durağa

Sosyal medyadaki skeçleri ile çok kısa sürede ünlenen ve sevilen genç komedyen Berk Keklik’in metro dekorlu bir stüdyoda dünya ve ülke gündemine dair herkesin merak ettiği konuları uzman konukları ile eğlenceli bir şekilde konuşacağı programı ’Duraktan Durağa’ GAİN’de.

Gain Sahne

Döneminin en iyi müzisyenleri ve yeni nesil müzisyenler birbirlerinin şarkılarını yorumluyor. Zamanlar arasında notalardan bir köprü kuruluyor. Sanatçılar orijinal bestelerini de GAIN Sahne’de canlı seslendiriyor. Sahne öncesinde çekilen ‘’back stage’’ bölümlerinde ise müzikleri dışındaki fikir ve tavırlarını paylaşıyor.

İlber Ortaylı ile Gündem

İlber Hoca’yla keskin bir analize hazır olun. İlber Ortaylı gündemin en sıcak başlıklarını yorumluyor.

İstanbul Apartmanları

1870 Beyoğlu yangınında yanan ahşap binaların yerine Avrupa’dan ithal bir konut tarzı olarak yapılan apartmanların yapım sürecini, hikayelerini, kimlerin yaşadığını ve günümüze kadar uzanan hikayelerini anlatan arşiv değeri taşıyan bir belgesel.

Evde Yap

#Evdeyap yeni hobiler için ilham verecek yepyeni bir talk show formatı. Derya Şensoy her bölümde herkesin evde yapabileceği bir el işi projesini, ünlü konuklarıyla tatlı bir rekabet içinde hayata geçirecek. Derya Şensoy ile beraber herkesin deneyebileceği genç ruhlu el işi projelerini hayata geçirecek olan ünlü konuklar, elişi yeteneklerini test etmiş olacaklar.

Yıldız Doğanlar

Yıldız Doğanlar’ı Zeynep Üner hazırlayıp sunuyor ve her seferinde konuğu olan, alanında uzman bir ünlü, moda sektörünün ve popüler dünyanın aslarına sahnede bir şey öğretiyor. Ortaya komik ve görsel olarak çok zengin görüntüler çıkıyor. İlkinde Aybüke Pusat; Rachel Araz, Zeynep Tosun, Ayten Alpün ve Burcu Karademir’e bale öğretti Serinin devamında da bir ünlü, diğer ünlü-influencer-semicelebrity’e öğretiyor olacak.

IGN

Oyun dünyasının devi IGN ve oyun denince akla gelen isimlerden Boğaç Soydemir, Berk Sevgi ve Buğra Oflaz kendine has yorumlarıyla yeni çıkan oyunları inceliyor.

Hiç Bilmiyordum

Daha önce hiç duymadığınıza şaşıracağınız tuhaf haberler, arşivdeki gazete küpürleriyle anlatılıyor.

Ve Hayatım Değişti

İnsanın hayatı yaptığı bir tercihle, aldığı bir kararla veya yol ayrımında seçtiği yönle tümden değişebiliyor. Türkiye'nin ünlü ve başarılı isimleri, kendi yolculuklarında hayatlarını tamamen değiştiren ‘o an’ı anlatıyor.

Türkiye'nin İnsanları

Bambaşka hayatlara sahip, sıradışı insanlar bu belgeselde. Bazen ilginç bir berber, bazen bir performans sanatçısı, bazen ise bir göçmen kadının günlük hayatına konuk oluyoruz.

Abandoned Places

Bir felaketin ardından boşaltılmış veya sahipleri tarafından terk edilmiş yerlerin hikayelerini hiç bilinmeyen yönleriyle bu belgeselde bulacaksınız.

Oyunlar Holding

Podcast dünyasını sallayan, senelerce listelerde bir numara olan “O Tarz mı?” ve “Podcastia” yaratıcıları bilardodan Sims’e, kutu oyunlarından atari oyunlarına her türlü oyunu el emeği kostümleri ve DIY objelerle oynuyor.

6 Kadın 6 Kuşak 1 Soru

Her jenerasyondan ve farklı profillerden kadınlar, aynı konu hakkındaki düşüncelerini ve tecrübelerini paylaşıyor. Mini röportaj serisi kadınların bir konuya bakış açısı, zamanla veya kuşaklara göre değişip değişmediğini bize gösteriyor.

Cep Hikayeleri

Tutkularının, hayallerinin, daha iyi bir hayat ihtimalinin peşinden gidenlerin, ısrar edip en sonunda elde edenlerin gerçek hikayeleri.

Elektromonolog

Yeni bir tarz; müzikli tirat. Sanatçı Emre Yusufi ve oyuncu Nilperi Şahinkaya gündeme ilişkin konulara yorumlarını müzikli tirat eşliğinde anlatıyor.