Tuğçe Durak ile En İyi
 Program 1 Sezon

Ünlü internet gezgini Tuğçe Durak, dur durak bilmiyor ve şehrin en iyi mekanlarını gezip yorumluyor.

Bu programda Four Seasons, St. Regis, İstanbul Modern ve Sakıp Sabancı Müzesi gibi şehrin popüler lokasyonları dışında Yemeksepeti Park ve Sahiplex gibi havalı ofisleri de gezeceğiz!

Tuğçe Durak ile En İyi - Kısa dönem kiralık evler Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

Tuğçe Durak ile En İyi - Kısa dönem kiralık evler

Tuğçe Durak'la Türkiye'nin 'en iyi' lerinin peşine düştük. Bu bölümde İstanbul'un en iyi kısa dönem kiralık evlerinden üç tanesini sizler için gezdik. 'Ne hayatlar var' diyeceğiniz bu ilk bölümü kaçırmayın.

Tuğçe Durak ile En İyi - Şehre yakın oteller Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

Tuğçe Durak ile En İyi - Şehre yakın oteller

Check-in yapmanın bile burnumuzda tüttüğü şu günlerde, hafta sonu şehre yakın hangi otellere kaçılabilir diye araştırdık. Önce Tuğçe Durak'la İstanbul'a en yakın konsept otelleri biraz gezelim, sonra siz bavulunuzu hazırlarsınız.

Tuğçe Durak ile En İyi - Şehir Otelleri Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

Tuğçe Durak ile En İyi - Şehir Otelleri

Madem şehirdeyiz, o zaman şehrin hakkını veren otelleri gezelim. Boğaz manzaralı küvetlerden Tarihi Yarımada manzaralı yataklara kadar İstanbul'un en iyi şehir otellerini görüp hep beraber iç çekelim.

Tuğçe Durak ile En İyi - Şehir Otelleri 2. bölüm Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

Tuğçe Durak ile En İyi - Şehir Otelleri 2. bölüm

İstanbul'daki en iyi şehir otellerini Tuğçe Durak bizler için gezmeye devam ediyor. Bu bölümde meşhur Four Seans ve Nişantaşı'nın göbeğindeki ST Regis otelleri var. İstanbul'un en güzel yüzünü gösterdiği otelleri birlikte görelim, birlikte iç çekelim.

Tuğçe Durak ile En İyi - Kısa dönem kiralık evler 2. bölüm Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

Tuğçe Durak ile En İyi - Kısa dönem kiralık evler 2. bölüm

İstanbul'daki en iyi kısa dönem kiralık evleri Tuğçe Durak'la gezmeye devam ediyoruz. İnce ince döşenen, tasarımlarına İstanbul manzarasını ekleyen, salonda değil başka bir ülkede gibi hissedeceğiniz evlere beraber bakalım.

Tuğçe Durak'la En İyi - Ofisler Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

Tuğçe Durak'la En İyi - Ofisler

Tuğçe Durak bu bölümde, İstanbul'un en iyi iki ofisini geziyor. Yemek Sepeti Park ve Sahiplex. Uyku odaları, 1200 Euro'luk sandalyeleri, son teknolojik imkanlarıyla 'şöyle bi' işimiz olsa' diyeceğiniz ofisleri hep beraber görelim.

Tuğçe Durak'la En İyi - Sanat Müzeleri Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

Tuğçe Durak'la En İyi - Sanat Müzeleri

Tuğçe Durak İstanbul'un en iyi sanat müzelerini geziyor. Geçici yerindeki İstanbul Modern'e, Türkiye'nin ilk sanatçı müzesi olan Doğançay'a ve muhteşem manzarasıyla Sakıp Sabancı Müzesi'e gidiyoruz.

Tuğçe Durak ile En İyi - Büyükada Oynat
1. Sezon 8. Bölüm

Tuğçe Durak ile En İyi - Büyükada

Bu hafta İstanbul'a hem çok yakın hem çok uzak bir yerdeyiz. El değmemiş doğası, büyüleyen mimarisi ve tarihiyle Büyükada'da. Ada nasıl gezilmeli, nerelere gidilmeli, hep beraber keşfediyoruz!

Tuğçe Durak ile En İyi - Burgazada Oynat
1. Sezon 9. Bölüm

Tuğçe Durak ile En İyi - Burgazada

Tuğçe Durak ile bu haftaki yolculuğumuz Burgazada'ya. Nereye gidilir? Neler yapılabilir? Bu soruların 'en iyi ' cevapları bu bölümde sizlerle!

Tuğçe Durak ile En İyi - Şehrin en iyi gizli bahçe mekanları Oynat
1. Sezon 10. Bölüm

Tuğçe Durak ile En İyi - Şehrin en iyi gizli bahçe mekanları

Şehrin en iyi gizli bahçelerini keşfe çıkmaya hazır mısınız? Şehirden çok uzaklaşmak istemeden doğanın içinde bir yer arıyorsanız Tuğçe Durak'ın peşine takılın.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur