Your Honor
Dizi 1 Sezon 7.6

Bir yargıç, oğlu organize suç ailesinin üyelerinden biriyle vur-kaç olayına karışınca kendini çok zor bir durumun içinde bulur. İmkansız seçimlerle karşı karşıya kalan bir baba, oğlunun hayatını kurtarmak için ne kadar ileri gidebilir?

Oyuncular: Bryan Cranston, Hope Davis

Dizi - Gerilim - Suç - Psikolojik - Maceralı

Your Honor - Fragman Oynat
1. Sezon Fragman

Your Honor - Fragman

Bir yargıç, oğlu organize suç ailesinin üyelerinden biriyle vur-kaç olayına karışınca kendini çok zor bir durumun içinde bulur. İmkansız seçimlerle karşı karşıya kalan bir baba, oğlunun hayatını kurtarmak için ne kadar ileri gidebilir?

Your Honor - 1. bölüm Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

Your Honor - 1. bölüm

Yargıç, oğlu trajik bir kazaya karışınca ailesini sonsuza kadar etkileyecek olan imkansız bir karar almanın eşiğine gelir. Tehlikeli bir suçlu ve karısının doğum günü hediyesi, oğullarını trajediyle çarpışma noktasına getirir.

Your Honor -  2. bölüm Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

Your Honor - 2. bölüm

Karısının ölüm yıldönümünde, Michael ve Adam kaza günü için yalan söyleyecek bir şahit bulmaya çalışırlar. Micheal için yapılan bir iyilik, yakın arkadaşları Charlie ve Lee'yi zor bir duruma sokar.

Your Honor - 3. bölüm Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

Your Honor - 3. bölüm

Jimmy Baxter ve eşi Gina intikam planı yaparken Micheal hukuki gücünü kullanarak kazanın ayrıntılarını gizlemeye devam eder. Teğmen Costello'nun işleri yolunda gitmez. Yakın bir mahkum tavsiyesi, Kofi'yi cesur bir hamle yapmaya iter.

Your Honor - 4. bölüm Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

Your Honor - 4. bölüm

Adam tehlikeli işbirlikleri yapmaya devam ettikçe gerilim artar. Elizabeth torununu korumak için olaya girer. Desiatos'taki aile yemeğinde sırlar ve yalanlar vardır.

Your Honor -  5. bölüm Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

Your Honor - 5. bölüm

Micheal her şeyi geride bırakıp normal hayatına dönmeye çalışır, ta ki birinin ona şantaj yaptığını keşfedene kadar. Jimmy and Gina Baxter, oğullarının ölümünün intikamını almaya kararlıdır.

Your Honor - 6. bölüm Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

Your Honor - 6. bölüm

Adam günün tehlikeli yeni bir aşkla geçirirken Micheal şantajcısının peşine düşer. Lee, Kofi’nin davasıyla ilgilenmeye başlar.

Your Honor - 7. bölüm Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

Your Honor - 7. bölüm

Micheal'ın şantaj sorununa bulduğu çözüm daha büyük sorunları gün yüzüne çıkarır. Eugene, Koca Mo'nun ekibiyle yakınlaşmaya başlar. Adam'ın sırrı, problemli bir ilişki yüzünden ortaya çıkma tehlikesiyle karşı karşıya kalır.

Your Honor - 8. bölüm Oynat
1. Sezon 8. Bölüm

Your Honor - 8. bölüm

Jimmy, Carlo'nun davası konusunda Michael'a baskı yapar. Adam bir aile yemeğinde gelecek planlarını açıklar. Nancy ve Lee bazı polislerin göründükleri gibi olmadığını fark eder.

Your Honor - 9. bölüm Oynat
1. Sezon 9. Bölüm

Your Honor - 9. bölüm

Üzerindeki baskı giderek artan Michael, Carlo’yu hapishaneden kurtaracak bir çözüm yolu bulur. Adam’a tavsiyeler veren Charlie ise şok olacağı bir şey keşfeder.

Your Honor - 10. bölüm Oynat
1. Sezon 10. Bölüm

Your Honor - 10. bölüm

Adam annesinin ölümüne dair öğrendiği yeni bilgilerle sarsılır. Carlo’nun davası sonuçlanır ama Michael ve Adam'ın sırrı tehlikeli bir şekilde ortaya çıkar. Eugene, ailesi için adaleti sağlamaya çalışır.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur