Güzel Şeyler

Haber 15 Bölüm

Tasarım, sürdürülebilirlik, yenilenebilir materyaller gibi konu başlıkları ilginizi çekiyorsa doğru yerdesiniz. Haftalık tasarım bülteni Güzel Şeyler ile nerede ne yenilikçi tasarım varsa alıp size getiriyoruz.

Bölümler
Güzel Şeyler
Sezon 1 Bölüm 15

Güzel Şeyler

Polenlerle dolu bir park. Sonsuz renk tonlarının eşlik ettiği seramik karo koleksiyonu. Belçika'daki Borgloon Ormanı içerisinde yer alan su damlası şeklindeki çadırlar. Rotterdam'dan bir soru: Müzelerin depoları nerede olmalı? Haftalık tasarım bülteniniz başlıyor.

Güzel Şeyler
Sezon 1 Bölüm 14

Güzel Şeyler

Tasarım bülteniniz başlıyor. IKEA'nın sanat eserlerini fonksiyonel objelere dönüştürmesi. Atıklarla yapılan yemek tarifleri. Finlandiya'da kesilen ağaçlar için dikilen ağaçlar. Bunların hepsi güzel şeyler.

Güzel Şeyler
Sezon 1 Bölüm 13

Güzel Şeyler

Tasarım bülteniniz başlıyor. Kasetin mucidi hayatını kaybetti. Kolaj bitkilerden oluşan pop-up kitap. Winnie the Pooh 95 yaşında. Londra duraklarının göz alıcı mozaikleri ve daha birçok güzel şey bu bültende.

Güzel Şeyler
Sezon 1 Bölüm 12

Güzel Şeyler

Atık malzemelerden bir geri dönüşüm filmi. Tükettiği elektriği fazlasıyla üreten bir bina. Los Angeles’da yenilikçi bir topluluk projesi. Kamusal alanları sterilize eden bir ışık. Hepsi haftalık tasarım bülteniniz Güzel Şeyler'de.

Güzel Şeyler
Sezon 1 Bölüm 11

Güzel Şeyler

Tasarım bülteniniz başlıyor! Reklam tasarımında Bob Ross esintileri. ABD'de göz kamaştıran yeni posta aracı tasarımı. 3D baski ile tasarlanan okul. Matbaadan konser alanına dönüşüm: Printworks

Güzel Şeyler
Sezon 1 Bölüm 10

Güzel Şeyler

Tasarım bülteniniz başlıyor! Temiz hava rotalarını gösteren yepyeni bir tasarım. Japonya'da alışılmadık bir mimari. McDonald's'ın yeni ambalaj tasarımı. Güvenli bisiklet parkları. Hepsi Güzel Şeyler'de.

Güzel Şeyler
Sezon 1 Bölüm 9

Güzel Şeyler

İklim krizine adanan bir yazı tipi. Alt geçitte multimedya fırtınası. Londra’nın futuristik ulaşım aracı geldi. Haftanın Keşfi: Sahne tasarımının dev ismi Es Devlin.

Güzel Şeyler
Sezon 1 Bölüm 8

Güzel Şeyler

Amazon’un masalsı kulesi. NY'da Chelsea Market’in 100 yıllık tarihî kazan dairesinde yer alan dijital sanat mekânı. Yine yeşillenen Dordrecht şehri. Ormanın tam içinde bir mini konut ve çok daha fazlası haftalık tasarım bülteniniz Güzel Şeyler'de.

Güzel Şeyler
Sezon 1 Bölüm 7

Güzel Şeyler

Gözümüzü, gönlümüzü açacak tasarım bülteni başlıyor. Paris'in kalbinde yapılan renovasyon, kütüphane ve tiyatro kombinasyonu, kültür ve sanatın yeni mekanına kadar tüm Güzel Şeyler burada.

Güzel Şeyler
Sezon 1 Bölüm 6

Güzel Şeyler

Biraz da güzel şeylerden bahsetelim. Mesela bir dakikalık şehirlerden, müziğe ve yeşile adanmış müzelerden, çevresiyle birlikte esneyen binalardan.

Güzel Şeyler
Sezon 1 Bölüm 5

Güzel Şeyler

Her şey gibi Burger King'in logosu da sadeleşti. Markalar sadeleşirken şehirler de yeşile dönmeye, park alanlarını genişletmeye başladı. Paris'in en işlek caddedesinden New York'taki High Line'a kadar. Haftalık tasarım bülteniniz başlıyor.

Güzel Şeyler
Sezon 1 Bölüm 4

Güzel Şeyler

Evlerin, çatıların hatta durakların üzerini bile çiçeklerle, ağaçlarla donatan şehir. New York'un 1.6 milyar dolarlık yeni görkemli tren istasyonu. Sadece sanata ayrılan reklam panoları. İzlerken hafif iç geçireceğiniz haftalık tasarım bülteniniz başlıyor.

Güzel Şeyler
Sezon 1 Bölüm 3

Güzel Şeyler

Haftalık tasarım bülteninizde bu hafta: Pandemi tasarıma bakış açısını da değiştirdi. Kopenhag'ta konutların arasındaki dünyanın en farklı tasarımlarından birine sahip park. Online sipariş edilen yiyeceklerin çantasına yaratıcı bir geri dönüşüm fikri. Hepsi ve daha fazlası Güzel Şeyler'de.

Güzel Şeyler
Sezon 1 Bölüm 2

Güzel Şeyler

Stade de la Tuilière ve sıra dışı tasarımı. Yılın renkleri. IKEA - Lego işbirliği. Dünyanın en yeşil havalimanı. Hepsi tasarım bülteniniz Güzel Şeyler'de.

Güzel Şeyler
Sezon 1 Bölüm 1

Güzel Şeyler

IKEA'ya benzemeyen IKEA tasarımları, Lego'nun dönüştürülebilir yeni ambalajları, geceleri fener olan bina ve çok daha fazlası haftalık tasarım bülteni Güzel Şeyler'de.