Deniz Aksoy'la Birebir

Spor

Deniz Aksoy her hafta basketbol dünyasından başka bir konuğuna hiç alışık olmadığı sorular soruyor. Basketbol bilgisine güvenen bire bir geliyor!

Deniz Aksoy'la Bire Bir - 1. bölüm Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

Deniz Aksoy'la Bire Bir - 1. bölüm

Spor yazarı ve basketbol sunucusu Deniz Aksoy'la Bire Bir başlıyor. Basketbol bilgisine güvenen geliyor, soruları cevaplayıp yorumluyor. İlk bölüm konuğu Frutti Extra Bursaspor kaptanı Ender Arslan.

Deniz Aksoy'la Bire Bir - 2. bölüm Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

Deniz Aksoy'la Bire Bir - 2. bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy'la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız? Konuğumuz basketbolcu Cenk Akyol, bu kez sorulara cevap vermek için sahaya çıkıyor.

Deniz Aksoy'la Bire Bir - 3. bölüm Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

Deniz Aksoy'la Bire Bir - 3. bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy'la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız? Konuğumuz basketbolcu Nevriye Yılmaz, bu kez terleten sorulara cevap vermek için parkede.

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 4. bölüm Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 4. bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy’la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız? Bu kez sorulara cevap vermek için sahaya çıkan isim Ermal Kuqo.

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 5. bölüm Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 5. bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy’la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız? Konuğumuz Berkan Durmaz, bu kez sorulara cevap vermek için sahaya çıkıyor.

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 6.Bölüm Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 6.Bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy’la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız? Konuğumuz Kyle Hines, bu kez sorulara cevap vermek için sahaya çıkıyor.

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 7. bölüm Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 7. bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy’la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız? Konuğumuz Bobby Brown, bu kez sorulara cevap vermek için sahaya çıkıyor.

Deniz Aksoy'la Bire Bir - 8. bölüm Oynat
1. Sezon 8. Bölüm

Deniz Aksoy'la Bire Bir - 8. bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy’la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız? Konuğumuz Sertaç Şanlı, bu kez sorulara cevap vermek için sahaya çıkıyor.

Deniz Aksoy'la Bire Bir - 9. Bölüm Oynat
1. Sezon 9. Bölüm

Deniz Aksoy'la Bire Bir - 9. Bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy’la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız? Konuğumuz Tilbe Şenyürek, bu kez sorulara cevap vermek için sahaya çıkıyor.

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 10.Bölüm Oynat
1. Sezon 10. Bölüm

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 10.Bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy’la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız? Konuğumuz Jordan Theodore, bu kez sorulara cevap vermek için sahaya çıkıyor.

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 11. bölüm Oynat
1. Sezon 11. Bölüm

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 11. bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy’la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız? Konuğumuz Errick McCollum, bu kez sorulara cevap vermek için sahaya çıkıyor.

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 12. bölüm Oynat
1. Sezon 12. Bölüm

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 12. bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy’la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız? Konuğumuz Miroslav Raduljica, bu kez sorulara cevap vermek için sahaya çıkıyor.

Deniz Aksoy'la Bire Bir - 13. Bölüm Oynat
1. Sezon 13. Bölüm

Deniz Aksoy'la Bire Bir - 13. Bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy’la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız? Konuğumuz Bria Hartley, bu kez sorulara cevap vermek için sahaya çıkıyor.

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 14. bölüm Oynat
1. Sezon 14. Bölüm

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 14. bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy'la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız?

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 15.bölüm Oynat
1. Sezon 15. Bölüm

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 15.bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy’la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız? Konuğumuz Darrun Hilliard, bu kez sorulara cevap vermek için sahaya çıkıyor.

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 16.Bölüm Oynat
1. Sezon 16. Bölüm

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 16.Bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy’la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız? Konuğumuz Doğuş Özdemiroğlu, bu kez sorulara cevap vermek için sahaya çıkıyor.

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 17. bölüm Oynat
1. Sezon 17. Bölüm

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 17. bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy’la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız? Konuğumuz Şehmus Hazer, bu kez sorulara cevap vermek için sahaya çıkıyor.

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 18. bölüm Oynat
1. Sezon 18. Bölüm

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 18. bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy’la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız? Konuğumuz Dee Bost, bu kez sorulara cevap vermek için sahaya çıkıyor.

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 19. bölüm Oynat
1. Sezon 19. Bölüm

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 19. bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy’la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız? Konuğumuz Jason Thompson, bu kez sorulara cevap vermek için sahaya çıkıyor.

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 20. bölüm Oynat
1. Sezon 20. Bölüm

Deniz Aksoy’la Bire Bir – 20. bölüm

Basketbol bilgisine güvenen bire bir gelsin! Deniz Aksoy’la hiç alışık olmadığınız sorulara hazır mısınız? Konuğumuz Göksenin Köksal, bu kez sorulara cevap vermek için sahaya çıkıyor.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur