Duygu Demirdağ Canlı
Haber 2 Sezon

Gazeteci Duygu Demirdağ hafta içi her akşam saat 18:00'da ve sonra istediğiniz zaman, gündemi konuklarıyla değerlendirmek için GAİN'de.

Duygu Demirdağ Canlı - 10 Ağustos Oynat
2. Sezon 122. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 10 Ağustos

Nereden geliyor bu döviz? Bir haftada 8.2 milyar dolarlık artış. Nebati’ye göre ekonomi bir harika: “Rekorlar kırıyoruz, ekonomimiz çok şükür sağlam.” Milyonlar icralık oldu: İcra dairelerindeki dosya sayısı 24 milyonu aştı. Duygu Demirdağ canlı yayında Murat Sağman ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 9 Ağustos Oynat
2. Sezon 121. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 9 Ağustos

Erdoğan’ın cem evi ziyareti ne anlama geliyor? Alevilerin AKP algısını değiştirir mi? Erdoğan Esad ile görüşecek iddiası: “Türkiye ve Suriye, ‘Barış Komisyonu’ kurmayı planlıyor.” 81 ilin borç haritası çıkarıldı: Konya kart batağında, Hakkari bankaların takibinde… ABD tarihinde bir ilk: Trump’ın evine FBI baskını! Duygu Demirdağ canlı yayında Kemal Can ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 8 Ağustos Oynat
2. Sezon 120. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 8 Ağustos

Teğmen Çelebi geçmişini sildi: Silinen 5 bin tweet için “Abim sildi” dedi. Erdoğan’dan 20 yılda ilk cem evi ziyareti: Alevi dedeleri ve akademisyenlerle bi araya gelecek. Sıfır araba alan hemen satamayacak: 1 ay, 5 bin km şartı. Duygu Demirdağ canlı yayında Ali Türkşen ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 5 Ağustos Oynat
2. Sezon 119. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 5 Ağustos

KPSS skandalında yeni iddialar: Türkçe sorularında “şifreleme” iddiası… İlaç krizi kapıda: Eczacılar iş bırakacak. Putin-Erdoğan görüşmesi: Soçi’de hangi konular gündemde? Duygu Demirdağ canlı yayında Taner Ercanlı ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 4 Ağustos Oynat
2. Sezon 118. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 4 Ağustos

KPSS iptal edildi. Soru skandalının perde arkası Yeni ÖSYM Başkanı Ali Ersoy kim? Geçmişte yaptığı İsmailağa Cemaat’i paylaşımları tartışılıyor.
Kılıçdaroğlu'nun Roboski ziyareti: “Bu olayı aydınlatacağıma söz veriyorum”

Duygu Demirdağ Canlı - 3 Ağustos Oynat
2. Sezon 117. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 3 Ağustos

Enflasyon 24 yılın zirvesinde: ENAG'a göre %176, TÜİK'e göre %79,6. KPSS iptal edilecek mi? Şaibeli sınavlardan etkilenen gençlerin geleceği ne olacak? Kılıçdaroğlu2nun 'helalleşme' ziyaretleri: Yarın Roboski'ye gidiyor. Pelosi Tayvan'dan ayrıldı. Çin: 'Barış ve istikrar tehlikeye atıldı.' Duygu Demirdağ canlı yayında Mustafa Sönmez ve Cihat Şener ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 2 Ağustos Oynat
2. Sezon 116. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 2 Ağustos

KPSS soruları çalındı mı? Vatan Partili Ethem Sancak çok dertli: 'AKP döneminde fakirleştim.'. AKP hala birinci parti mi? Savaş kapıda mı? Çin- Tayvan krizi büyüyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 1 Ağustos Oynat
2. Sezon 115. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 1 Ağustos

Kavga büyüyor: Peker-Perinçek-Ağar üçgeni… Kiralar düşecek mi? Emlakçılar Odası Başkanı: “3-4 bin TL’lik düşüş olacak.” Bugün seçim olsa: Son anketler ne diyor? İstanbul’da enflasyon rekor kırdı. İTO: “24 yılın zirvesinde.” Duygu Demirdağ Hakan Akdoğan ve Lube Ayar ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 29 Temmuz Oynat
2. Sezon 114. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 29 Temmuz

Marmaris yine yanıyor. İlhan İrem'in ardından... Atatürk Havalimanı'nın son hali. Ezgi Mola'ya yeni suç duyurusu: 5 yıla kadar hapis cezası isteniyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 28 Temmuz Oynat
2. Sezon 113. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 28 Temmuz

Kavcıoğlu'ndan Türk Lirası tespiti, MB'nin enflasyon tahmini yine tutmadı. Aile hekimlerinden Erdoğan'a mektup: 'Geçinemiyoruz.'. Diyanet Erdoğan'ı yalanladı: ' Gezi'de yanan cami yok.'

Duygu Demirdağ Canlı - 27 Temmuz Oynat
2. Sezon 112. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 27 Temmuz

Pahalılığı da Allah'a yüklediler. Diyanet: 'Fiyatları tahin eden Allah'tır.' Dolar 18 TL'ye dayandı: FED'in faiz kararı bekleniyor. 3 gazeteciden SBK iddialarına yanıt: 'İtibar suikastı yapılıyor.' Duygu Demirdağ canlı yayında Prof. Dr. Tayfun Atay ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 26 Temmuz Oynat
2. Sezon 111. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 26 Temmuz

Almak hayal, binmek lüks: Kılıçdaroğlu'ndan otomobilde ÖTV sözü. Erdoğan'dan Babacan ve Davutoğlu itirafı: 'O makamlara layık oldukları için gelmediler.' Mansur Yavaş'tan Ankapark hamlesi: İşletmecisi hakkında suç duyurusunda bulundu. KYK borcunu ödeyenler geri alabilecekler mi? Masada hangi formüller var? Duygu Demirdağ canlı yayında Nedim Türkmen ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 25 Temmuz Oynat
2. Sezon 110. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 25 Temmuz

Levent Göktaş bilmecesi: Eski avukatı Celal Ülgen canlı yayında... Belediye arazileri yağmalanıyor mu? 'Beşte biri fiyatına alınıyor, fahiş fiyatlara satılıyor.' Hilafet isteyen imam kadınları hedef aldı: 'Sokaklar kasap dükkanı gibi, et görmekten bıktık.' Duygu Demirdağ canlı yayında Celal Ülgen ve Özgür Karabat ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 22 Temmuz Oynat
2. Sezon 109. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 22 Temmuz

Kılıçdaroğlu’na “hanım kızımız” soruşturması: Erdoğan’ın çevirmeni suç duyurusunda bulundu. Biri bizi gözetliyor: Kişisel bilgiler BTK’ya akıyor. AKP’de seçim hazırlığı: İlçe ilçe, köy köy gezecekler. Okumak da lüks oldu: Devlet ve özel yurtlara %40-70 aralığında zam. Duygu Demirdağ canlı yayında Ümit Alan ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 21 Temmuz Oynat
2. Sezon 108. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 21 Temmuz

Böyle dolandırıcılık görülmedi: Barış Terkoğlu, SBK'nın kaçış hikayesini anlatıyor. Baron Savcı, kurye polis: Konya'da uyuşturucu operasyonu. Merkez Bankası bildiğiniz gibi: 'Sabit tutabildikleri tek şey faiz.'

Duygu Demirdağ Canlı - 20 Temmuz Oynat
2. Sezon 107. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 20 Temmuz

Demirtaş’tan “Çanakkale Şehitliği” çıkışı: “Ziyarete gitmek, dua etmeyi isterim.” Cennet Koyu’nda tarih katliamı: Cengiz İnşaat’ın yeni projesi antik kalıntıların üzerine kuruluyor. Erdoğan İmamoğlu’nu hedef aldı: “İstanbul’da bir sıkıntı oluyor, adam şurada burada.” Meclis lokantasına zam geldi: En pahalı yemek 25 TL. Duygu Demirdağ canlı yayında Kemal Can ve Gizem Esmer ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 19 Temmuz Oynat
2. Sezon 106. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 19 Temmuz

Danıştay'dan İstanbul Sözleşmesi kararı: Sözleşmenin feshine ilişkin iptal istemini reddetti. SBK itirafçı mı olacak? Rüşvet verdiği herkesi kayda aldığı iddia ediliyor... Cübbeli'den hodri meydan: 'Kasetleri çıkarmayan melundur.' İklim krizi şiddetini arttırıyor: Avrupa, aşırı sıcaklar ve yangınlarla boğuşuyor. Duygu Demirdağ canlı yayında Yurter Özcan ve Prof. Dr. Levent Kurnaz ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 18 Temmuz Oynat
2. Sezon 105. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 18 Temmuz

Asbest bombası Türkiye'ye geliyor: 'Tüm Türkiye'yi zehirleyebilir.' İsmailağa Cemaati'nde 'post' kavgası: Seks kasediyle tehdit edilen Cübbeli Ahmet, suç duyurusunda bulundu. İstanbul'da met laboratuvarları: Türkiye en çok uyuşturucu yakalanan 3 ülkeden biri. Duygu Demirdağ canlı yayında Cengiz Erdinç ve Cafer Fidan ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 15 Temmuz Oynat
2. Sezon 104. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 15 Temmuz

15 Temmuz'un yıldönümü: 6 yılda neler değişti? ABD'den kritik F-16 kararı: Türkiye'ye satışına sınırlama getirildi. Türkiye'nin risk puanı rekor kırdı: 14 yıl sonra ilk kez 900'ün üzerinde. Duygu Demirdağ canlı yayında Yunus Emre Erdölen ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 14 Temmuz Oynat
2. Sezon 103. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 14 Temmuz

Gençlerin KYK borcu isyanı: 'Keşke tefeciden para alsaydım.' MB'den iş dünyasına 'dolar' telefonu: 'Sıkışıklık var, biraz dolar satın.' Rusya'nın Ukrayna'ya saldırıları sürüyor: 1'i çocuk 20 kişi hayatını kaybetti. Duygu Demirdağ canlı yayında Taylan Yıldız ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 13 Temmuz Oynat
2. Sezon 102. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 13 Temmuz

Yangın kabusu geri döndü: Datça ve Çeşme'de orman yangını. ABD'de enflasyon 41 yılın zirvesinde: Yıllık enflasyon %9.1'e yükseldi. Mehmet Cengiz 'Cennet'te: Danıştay kararına rağmen Bodrum'daki proje nasıl devam ediyor? Twitter'da neler oluyor? Musk vazgeçti, twitter dava açtı. Duygu Demirdağ canlı yayında Ümit Alan ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 8 Temmuz Oynat
2. Sezon 101. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 8 Temmuz

Bahçeli doktorları hedef aldı: 'Gayrimeşru bir eylem.' Camide skandal hutbe: 'İğne yapmaya gittin, doktor grevdeyiz dedi. Öldürmez misin?' İlaca büyük zam: Tümünde fiyatlar %25 arttı. Japonya'da suikast: Eski başbakan Abe hayatını kaybetti. Duygu Demirdağ canlı yayında Şebnem Korur Fincancı ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 7 Temmuz Oynat
2. Sezon 100. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 7 Temmuz

Halimizin özeti: Biber gazı sıkılan doktorlardan, fenalaşan polise ilk yardım… Boris Johnson istifa etti: “Dünyanın en iyi işini bıraktığım için üzgünüm.” Peker meydan okudu: “Savcılar beni duyuyor musunuz?” Duygu Demirdağ canlı yayında Gonca Yağcı ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 6 Temmuz Oynat
2. Sezon 99. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 6 Temmuz

Bir doktor daha katledildi: Sağlıkta şiddet bitmiyor, hekim göçü hızlanıyor. TL'de değer kaybı sürüyor: Dolar yeniden 17 TL'yi aştı, Nebati'ye göre Türkiye büyüyor. Ankapark Davası'nda karar: Belediyeye devredilecek. Duygu Demirdağ canlı yayında Oğuz Demir ve Prof. Dr. Nergis Erdoğan ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 5 Temmuz Oynat
2. Sezon 98. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 5 Temmuz

Sedat Peker'den yeni iddialar: “Mesut Yılmaz'ın kumar kaseti sayesinde tahliye oldum. ”Kadir Şeker tutuklu kalacak. Cezası 10 yıl, 10 aya düşürüldü.
Demirtaş’tan seçim açıklaması: “Ortak adayla %80 kazanırız”
Zam yağmuru sürüyor: Benzine ve çaya yeni zamlar

Duygu Demirdağ Canlı - 4 Temmuz Oynat
2. Sezon 97. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 4 Temmuz

Enflasyon 24 yılın zirvesinde: TÜİK’e göre %73.50, ENAG’a göre %160.7! Memur ve emekli maaşları belli oldu: Kim, ne kadar maaş alacak? Ukrayna’nın “Son kalesi” düştü: Rusya Lisichansk’ı ele geçirdi. Peker’den yeni iddialar: “Demirören yurtdışına kaçacak.” Duygu Demirdağ canlı yayında Gülsüm Khalilova ve Özgür Erdursun ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 24 Haziran Oynat
2. Sezon 96. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 24 Haziran

Yangın 3 gündür söndürülemedi: Soylu'dan yangın çıkarana idam önerisi. Memur ve emekli maaşlarına zam ne kadar olacak? Ev kredilerine düzenleme: Kira öder gibi ev sahibi olmak hayal oldu. Duygu Demirdağ canlı yayında Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Fırat Akay ve Evrim Kırmızıtaş Başaran ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 23 Haziran Oynat
2. Sezon 95. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 23 Haziran

İstanbul Sözleşmesi’nde karar günü: İptal davası Danıştay’da. Marmaris’te yangın sürüyor. Bakan Kirişçi: “Kontrolsüzlük yok ama kontrol de yok.” İsmailağa Cemaati’nin lideri vefat etti: Siyasilerden art arda taziye mesajı… Duygu Demirdağ canlı yayında Burak Erbay ve Sera Kadıgil ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 22 Haziran Oynat
2. Sezon 94. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 22 Haziran

Marmaris yine yanıyor: Bakanlık kontrol altında dedi, belediye yalanladı. Harbiyeli öğrencilere tahliye: Yargıtay müebbet kararını bozdu. Afganistan'da deprem: Hayatını kaybedenlerin sayısı 1000'i aştı... Duygu Demirdağ canlı yayında Burak Erbay ve Ayça Çiçek ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 21 Haziran Oynat
2. Sezon 93. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 21 Haziran

Zam tufanı: Cumhurbaşkanı maaşına zam, ekmeğe zam, elektriğe zam, meclise ek bütçe. Suudi Arabistan ile normalleşme: Piyasaların gözü veliaht prensin Türkiye ziyaretinde. Bahçeli vs. Erşan Kuneri: MHP liderine göre ülkenin sorunu komedyenler… Duygu Demirdağ canlı yayında Mithat Rende ve Emin Savaş ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 20 Haziran Oynat
2. Sezon 92. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 20 Haziran

Pınar Gültekin’i Katledene Ceza İndirimi: Katil “Karıncayı Bile İncitmezmiş!” Tekel Bayiler Kepenk Kapatıyor: “Bizden Sahte İçki İstiyorlar”. Yaz Kararnamesinin Artçıları:
Sürülen Hakim Mesleği Bırakıyor. Duygu Demirdağ canlı yayında Canan Güllü ve Emin Savaş ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 17 Haziran Oynat
2. Sezon 91. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 17 Haziran

Kılıçdaroğlu’dan Adaylık Yanıtı: “Televizyonda karşıma çık, adayımı açıklayayım”. İktidarın Öcalan Kararı: “Görüş İzni Verilecek”. Macron’a Soğuk Karşılama: Ziyarete Damga Vuran Kareler.
Musk’a Dolandırıcılık Davası: 258 Milyar Dolar İsteniyor. Duygu Demirdağ canlı yayında Kemal Can ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 16 Haziran Oynat
2. Sezon 90. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 16 Haziran

Erdoğan’ın Adaylığı Üçüncü Kez seçilir mi? Asgari Ücrete Ara Zam: Hangi Formüller Masada? Ev Kiralamada ‘Hava Parası’ Dönemi. Kontratlar 2 Temmuz’a Erteleniyor. Ukrayna’da Liderler Zirvesi Almanya, Fransa Ve İtalya Liderleri Kiev'de.

Duygu Demirdağ Canlı - 15 Haziran Oynat
2. Sezon 89. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 15 Haziran

Erdoğan’dan TÜSİAD’a: Haddini Bil! Demirtaş’ın İddiası: “Erdoğan Aday Olmayacak”. Türkiye 10 Ülkede Arsa Kiralayacak: O Arsalarda Tarım Yapılacak! Sosyal Medyada Sansür Düzenlemesi:İlk 15 Madde TBMM’de Kabul Edildi. Duygu Demirdağ canlı yayında Füsun Serap Nebil ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 14 Haziran Oynat
2. Sezon 88. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 14 Haziran

Sağlık Bakanlığı önünde eylem: Ambulans şoförü kendini araca kitledi. Kiracılar için emsal “tahliye” kararı: Tahliye taahhüdünün geçerlilik şartı ne? Yargıtay’ın Kaftancıoğlu kararı: Parti üyeliği düşürüldü. Türkiye buğdayını Venezuela’da üretecek: Neden kendi topraklarında değil? Duygu Demirdağ canlı yayında Ali Ekber Yıldırım ve Ali Güvenç Kiraz ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 13 Haziran Oynat
2. Sezon 87. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 13 Haziran

Antalya’da öğrenci intiharları: 1 ayda 3 öğrenci yaşamına son verdi. Türkiye fakirleşiyor: Kişi başı milli gelir 7 bin doların altına indi. Bitcoin yine çakıldı: Düşüş sürecek mi? Yapay zeka akıllanıyor mu? Neler yapabilir, sınırları neler? Duygu Demirdağ canlı yayında Beste Naz Süllü ve Cem Say ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 10 Haziran Oynat
2. Sezon 86. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 10 Haziran

Ekonomide yeni önlemler: Krizi durdurabilir mi? Her 5 gençten biri işsiz: Nisanda işsiz sayısı 65 bin arttı. Türkiye'nin risk primi rekor kırdı: 14 yıl sonra 800'ü aştı. Sırbistan'a kimlikle seyahat dönemi: Vizesiz gidilebilecek. Duygu Demirdağ canlı yayında Prof. Dr. Yalçın Karatepe ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 9 Haziran Oynat
2. Sezon 85. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 9 Haziran

Erdoğan adaylığını açıkladı: 'Cumhur İttifakı'nın adayı Tayyip Erdoğan'dır.' Akşener'den Kılıçdaroğlu'na 'alevi' özrü: İyi Parti'li vekil Oral, disipline sevk edildi. BTK kullanıcıları fişliyor mu? Kişisel verileri neden topluyor? Kanser hastalarına umut veren aşı: Biontech'in geliştirdiği aşı çare olur mu? Duygu Demirdağ canlı yayında Onursal Adıgüzel ve Ayşegül Çoruhlu ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 8 Haziran Oynat
2. Sezon 84. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 8 Haziran

Altın Ve Dövizde Yeni Rekorlar: Yükseliş Sürer Mi? Kira Artışına Sınırlama: %25’i Geçmeyecek. Uçak Biletlerine Zam: Tavan Fiyat 200 TL Artırıldı. Hablemitoğlu Suikasti: 9 Kişiye Gözaltı Kararı. Duygu Demirdağ canlı yayında Mustafa Sönmez ve Evrim Kırmızıtaş Başaran ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 7 Haziran Oynat
2. Sezon 83. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 7 Haziran

3600 Ek Gösterge Düzenlemesi Ne Getirecek? Sırada EYT mi var? Siyaseti karıştıran iddia: “3 Siyasi Lider Hedefte”. Müzisyenlerden Ortak Tepki: “Bu Ülkenin Tek Sahibi Değilsiniz”. Duygu Demirdar canlı yayında Özgür Erdursun ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 6 Haziran Oynat
2. Sezon 82. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 6 Haziran

Erdoğan’ın ‘Camileri yaktılar’ iddiası: İyi parti Meclis’e taşıdı; “Hangi camiler?” diye sordu. TL değer kaybediyor. Döviz ve altın yükseliyor. Boris Johnson’ın koltuğu tehlikede: İngiltere Başbakanı için kritik oylama. Duygu Demirdağ canlı yayında Kumru Başer ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 3 Haziran Oynat
2. Sezon 81. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 3 Haziran

Hangisi doğru? Enflasyon; TÜİK'e gör %73.50, ENAG'a göre %160.7! Nebati'nin enflasyon yorumu: 'Düşüş eğilimine girdi.' İstanbul'da yaşamanın maliyeti: 4 kişilik aile için 19.950 TL. Savaşın 100. günü: 243 çocuk hayatını kaybetti. Duygu Demirdağ canlı yayında Burak Arzova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 2 Haziran Oynat
2. Sezon 80. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 2 Haziran

Erdoğan'a 5 kuruşluk dava: Kılıçdaroğlu hakaret davası açtı. Erdoğan'a suç duyurusu: 'Sürtük' sözlerinin cezası ne? Adalette tartışılan atama: AYM kararına uymayan Akın Gürlek bakan yardımcısı oldu. Johnny Deep davayı kazandı: Amber Heard 15 milyon dolar ödeyecek. Duygu Demirdağ canlı yayında Özgür Özel ve Elif Key ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 1 Haziran Oynat
2. Sezon 79. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 1 Haziran

Erdoğan’dan Gezi Eylemcilerine: “Bunlar Sürtük!” İmamoğlu’nun Davası Ertelendi: 21 Eylül’de Görülecek.EYT Yasası Ne Zaman Çıkacak? Kaç EYT’li Ne Zaman Emekli Olacak? Haziran Zamlarla Geldi: Elektrik, Doğalgaz Ve Akaryakıt Fiyatlarında Artış. Duygu Demirdağ canlı yayında Kemal Can ve Özgür Erdursun ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 31 Mayıs Oynat
2. Sezon 78. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 31 Mayıs

Kılıçdaroğlu’na Linç Girişimi Davası: Osman Sarıgün’e 2.5 Yıl Hapis. Kaftancıoğlu Cezaevinde: Ne kadar hapis yatacak? Hazineden Arsa Satışı: Barınma Krizine Çözüm Olur Mu? Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformuna Kapatma Talebi: Dava Yarın Görülecek.

Duygu Demirdağ Canlı - 30 Mayıs Oynat
2. Sezon 77. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 30 Mayıs

RTÜK’ten Kılıçdaroğlu cezası: “Kaçış Planı”nı haberleştiren kanallara para cezası… Yaşam tarzına müdahale tartışması: Festival iptalleri, konser yasakları sürüyor. Erdoğan’dan NATO çıkışı: “Ben olduğum sürece ‘Evet’ demeyiz!” Konut krizine yeni formül: Devlet hazineden arsa satacak. Duygu Demirdağ canlı yayında Tayfun Atay ve Barçın Yinanç ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 27 Mayıs Oynat
2. Sezon 76. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 27 Mayıs

Konser iptalleri: Destek verenler, sessiz kalanlar... SADAT baskınının perde arkası: 'Suikast yapacaktı.' iddiası. Sigara ve alkole yeni zamlar: ÖTV oranları arttırıldı. Dünya bu davayı izliyor: Johnny Depp-Amber Heard davasında sona doğru. Duygu Demirdağ canlı yayında Serra Kadıgil ve Elif Key ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 26 Mayıs Oynat
2. Sezon 75. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 26 Mayıs

Merkez faizi sabit tuttu: Karar seçimin habercisi mi? Gündem SADAT: Özdağ'ın 15 Temmuz iddiası, Kılıçdaroğlu'na dava... Konser iptalleri sürüyor: Şimdi de Melek Mosso konseri iptal edildi. Eğitimde 'Paran kadar oku' dönemi: Özel okul ücretleri cep yakıyor. Duygu Demirdağ canlı yayında Murat Sağman ve Ümit Alan ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 25 Mayıs Oynat
2. Sezon 74. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 25 Mayıs

'Kaçış Planı'na iktidar 'iftira' dedi: Kılıçdaroğlu'nun işaret ettiği TÜRKEN Vakfı nedir? ABD'de ilkokula silahlı saldırı: 21 kişi hayatını kaybetti. Siyaseti karıştıracak iddia: 'Seçim kurullarına müdahale edilecek.' Savaşın 3.ayı: Mariupol'da 200 ceset bulundu. Duygu Demirdağ canlı yayında Mehmet Sümer ve Kemal Can ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 24 Mayıs Oynat
2. Sezon 73. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 24 Mayıs

Bunun adı: Barınma krizi. Devlet kira fiyatlarına müdahele edecek mi? Kılıçdaroğlu saat verdi: “Bir kaçma planını ifşa edeceğim.” Ezgi Mola’ya para cezası: Musa Orhan’a hakaretten suçlu bulundu. Ayasofya’nın imtihanı: Şimdi de duvarları kazıdılar. Duygu Demirdağ canlı yayında Av. Ali Güvenç Kiraz ve Şerif Yaşar ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 23 Mayıs Oynat
2. Sezon 72. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 23 Mayıs

İsveç’ten Türkiye açıklaması: “Müzakereler zaman alacak.” Enflasyona endeksli bono geliyor: Sisteme etkisi ne olur? Maymun çiçeği pandemiye dönüşür mü? 15 farklı ülkede görüldü! Mülteci sayısında rekor artış: İlk kez 100 milyonu aştı! Duygu Demirdağ canlı yayında Prof. Dr. Alpay Azap ve Oğuz Demir ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 16 Mayıs Oynat
2. Sezon 71. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 16 Mayıs

İsveç ve Finlandiya'dan NATO kararı: Türkiye'nin tavrı ne olacak? Aynur Doğan'ın konseri iptal edildi: Karara tepki yağdı. Çaya büyük zam: Çaykur'dan %43.7'lik artış... Alkol fiyatları arttı: Zamlar hafta boyunca sürecek. Duygu Demirdağ canlı yayında Sinan Ülgen ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 13 Mayıs Oynat
2. Sezon 70. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 13 Mayıs

Kılıçdaroğlu SADAT'a gitti: 'Burası terörist yetiştiren bir kurumdur' Soma madem faciası: Sorumlular cezalandırıldı mı? Konut alımıyla Türk vatandaşlığı: Alt limit 400 bin dolar oldu. Yabancıların paraları haczedilmeyecek: Merkez Bankası'ndan dikkat çeken karar. Duygu Demirdağ canlı yayında Timur Soykan ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 12 Mayıs Oynat
2. Sezon 69. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 12 Mayıs

Canan Kaftancıoğlu’na siyasi yasak: Cezaevine girecek mi? CHP’nin stratejisi ne olacak? Gelen tepkiler neler? Duygu Demirdağ canlı yayında Kemal Can ve Ayşe Sayın ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 11 Mayıs Oynat
2. Sezon 68. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 11 Mayıs

Akşener: 'Göçmen deposuna döndük. Görev verin, Esad ile ben görüşeyim.' Sri Lanka'da yoksulluk isyanı: 8 kişi öldü, 250 yaralı var! Müzik yasağına düzenleme: Sektör temsilcileri ne diyor? Bill Gates koronavirüse yakalandı: 'Hafif atlatıyorum.' Duygu Demirdağ canlı yayında Burhan Şeşen ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 10 Mayıs Oynat
2. Sezon 67. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 10 Mayıs

Siyasetin gündemi sığınmacılar: Erdoğan, Bahçeli ve Kılıçdaroğlu'ndan yeni açıklamalar! Üç yeni konut paketi: Ev fiyatlarını nasıl etkileyecek? İşsizlik arttı: 4 milyona yakın kişi işsiz... Marilyn Monroe tablosuna rekor fiyat: 195 milyon dolara satıldı! Duygu Demirdağ canlı yayında Nilüfer Kas ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 9 Mayıs Oynat
2. Sezon 66. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 9 Mayıs

Erdoğan'dan yeni mülteci açıklaması: Suriyelilere sonuna kadar sahip çıkacağız! Putin2den savaş açıklaması: 'Mecbur kaldık' Benzine bir zam daha: Litre fiyatı 21 TL'yi aşacak. Kripto paralar düşüşte: Bitcoin 5 ayın dibinde işlem görüyor. Duygu Demirdağ canlı yayında Oytun Es ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 6 Mayıs Oynat
2. Sezon 65. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 6 Mayıs

Özdağ-Soylu düellosu: İçişleri Bakanlığı’na yürüyen Özdağ’a polis engeli! İBB’den otobüs fotoğrafı açıklaması: “Tartışmaları önemsemiyoruz” Türkiye’nin gelir dağılımı tablosu: Toplam gelirin %46,7’si %20’lik grubun elinde... Kripto paralar çakıldı: Saatler içinde 122 milyar dolar buhar oldu. Duygu Demirdağ canlı yayında Kemal Can ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 5 Mayıs Oynat
2. Sezon 64. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 5 Mayıs

Enflasyon 20 yılın zirvesinde: TÜİK'e göre %69.9, ENAG'a göre %156.8
Sığınmacı krizi sürüyor: Ümit Özdağ, Sinan Oğan ve Bengi Başer Hakkında Suç Duyurusu
İmamoğlu'nun Karadeniz ziyareti: CHP çevrelerinde nasıl yankılandı?
Savaşın 71. Günü: Rus Ordusu 24 bin 700 askerini kaybetti.

Duygu Demirdağ Canlı - 29 Nisan Oynat
2. Sezon 63. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 29 Nisan

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a: “Utan!” Suudi Arabistan ziyaretini eleştirdi. Sedat Peker videoları geri mi dönüyor? Yardımcısı geri sayım başlattı. Turizmde bayram hareketliliği: 2 milyon kişi yola çıkıyor. Kiev’e füze saldırısı: BM temsilcisi Guterres oradaydı. Duygu Demirdağ canlı yayında Barış Öztürk ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 28 Nisan Oynat
2. Sezon 62. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 28 Nisan

Binlerce avukat İstanbul Sözleşmesi davasında. Danıştay: Sözleşmeden çekilmek hukuka aykırı. Kılıçdaroğlu faturasını ödedi: Chp liderinin evinin elektriği açıldı. Kira krizi nasıl çözülecek? Kiralık ev fiyatları üç kat arttı. Zamlar durulmuyor: Ekmek, benzin ve alkole zam yolda. Duygu Demirdağ canlı yayında Umut Yeniocak ve Selin Nakipoğlu ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 27 Nisan Oynat
2. Sezon 61. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 27 Nisan

Kılıçdaroğlu'nun çıkışı ne anlama geliyor? 'Ya bana katılın ya da yolumdan çekilin' Babacan'dan seçim açıklaması: 'Kendi adımızla, kendi logomuzla gireceğiz' Vekil kartı satılığa çıktı: Akp'li vekilin oğlu babasının kartını sattı. 2,8 milyon dolarlık vurgun: 91 adet NFT hacklendi. Duygu Demirdağ, canlı yayında Levent Gültekin ve Alemşah Öztürk ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 26 Nisan Oynat
2. Sezon 60. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 26 Nisan

Maske zorunluluğu kalktı: Hastaneler ve toplu taşımada devam edecek. Gezi davası kararları. TBB: Yargının kara lekesi. Müsilaj geri mi dönüyor? İstanbul’da korkutan görüntüler. Emekli maaşına zam sinyali: 1 Mayıs’ta açıklanacak. Duygu Demirdağ canlı yayında Av. Erinç Sağkan ve Prof. Dr. Mustafa Sarı ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 25 Nisan Oynat
2. Sezon 59. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 25 Nisan

Gezi davasında karar günü! Bankalardan rekor kar: İlk çeyrekte kazançlar üçe katlandı. Bursa’da eğitim uçağı düştü: İki pilot hayatını kaybetti. Twitter satılacak mı? Yönetim Musk ile masaya oturdu. Duygu Demirdağ canlı yayında Barış Pehlivan ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 22 Nisan Oynat
2. Sezon 58. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 22 Nisan

Gezi davasında karar günü! Başak Cengiz'in katiline müebbet hapis... Türkiye'de mülkiyet dağılımı: 3,5 milyon kişi toplam gayrimenkul gelirine sahip. Ev sahibi-kiracı davalarında rekor! Duygu Demirdağ, canlı yayında Av. Ali Güvenç Kiraz ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 21 Nisan Oynat
2. Sezon 57. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 21 Nisan

Mariupol düştü: 142 binden fazla sivil tahliye edildi. Kılıçdaroğlu’nun elektriği kesildi: Chp lideri “Bu bir direniştir” dedi. Macron ve Le Pen karşı karşıya: Seçim öncesi yayın düellosu… Duygu Demirdağ canlı yayında Prof. Dr. Hüseyin Bağcı ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 20 Nisan Oynat
2. Sezon 56. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 20 Nisan

KKM için servet ödenecek: 22,3 milyar TL daha ödeme yapılacak. Julian Assange kararı: İngiltere, ABD'ye iadesine karar verdi. İmamoğlu'na hapis istemi: Savcılık 4 yıl hapis istedi. Duygu Demirdağ canlı yayında Mustafa Sönmez ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 19 Nisan Oynat
2. Sezon 55. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 19 Nisan

Donbas saldırı altında. Zelenski: Rus ordusu taarruza başladı. Konut krizi büyüyor: Bankaların kredi kapıları asgari ücretliye kapandı. Pazarda kartla ödeme devri: Pos cihazı kullanımı %80'e ulaştı. Mülteci tartışması: 'Bayramda ülkelerine giden Suriyeliler geri dönmesin.' Duygu Demirdağ canlı yayında Aylin Seçkin Georges ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 18 Nisan Oynat
2. Sezon 54. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 18 Nisan

6'lı masada 'kriter' tartışması: Kılıçdaroğlu, Davutoğlu ile ne görüştü? Kaçak göçmen sorunu: Türkiye sınır kontrolünde yeterli mi? Savaşın 54. günü: Sahada son durum ne? TÜSİAD'ın enflasyon çıkışı: 'Yeterince mücadele yok.' Duygu Demirdağ canlı yayında Gülsüm Khalilova ve Prof. Dr. Murat Erdoğan ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 15 Nisan Oynat
2. Sezon 53. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 15 Nisan

Uzmanlardan deprem uyarısı: Büyük depremin şiddeti 7’nin üzerinde olabilir. Savaşın 50. günü: Rusya saldırıların şiddetini arttırıyor. NATO’nun İskandinav cephesi: Finlandiya ve İsveç üye olacak mı? Duygu Demirdağ canlı yayında Prof. Dr. Hasan Sözbilir ve Yenal Bilgici ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 14 Nisan Oynat
2. Sezon 52. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 14 Nisan

Elon Musk'tan piyasayı sarsan Twitter teklifi! TÜİK'ten izinsiz istatistiklere hapis talebi. 6'lı masada 3. ittifak ihtimali. Fırat havzasında siyanür tehdidi! Duygu Demirdağ canlı yayında Ümit Alan ve Fidan Ataselim ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 13 Nisan Oynat
2. Sezon 51. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 13 Nisan

Kılıçdaroğlu Man Adası davasını kazandı: Yargıtay tazminat kararını bozdu. Yabancıya konut satışında değişiklik: Ev alımı bedeli 400 bin dolara çıktı. Kimlik bilgileri sızdırıldı mı? Nüfus Genel Müdürlüğünden açıklama. 'Huzur Hakkı'na %190 zam: THY yöneticileri 25 bin TL alacak. Duygu Demirdağ canlı yayında avukat Celal Çelik ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 12 Nisan Oynat
2. Sezon 50. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 12 Nisan

Adaylık tartışması: Siyasetin gündemi Mansur Yavaş. Putin'den açıklama: 'Operasyonlarımız sürecek!' Kira krizi büyüyor: İstanbul'da yıllık artış %110. Duygu Demirdağ canlı yayında Kemal Can ve Nilüfer Kas ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 7 Nisan Oynat
2. Sezon 49. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 7 Nisan

Hiperenflasyon kapıda mı? Ekonomistlere göre süreç başladı. Kaşıkçı dosyası kapatıldı: Dava dosyası Suudi Arabistan'a devredildi. NATO'dan açıklama: 'Savaş yıllarca sürebilir.' Duygu Demirdağ canlı yayında Mehmet Çağdaş İşim ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 6 Nisan Oynat
2. Sezon 48. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 6 Nisan

Sabit gündem zamlar: İstanbul'da ulaşım ve suya zam... İngiliz basını iddia etti: 'Türkiye Mısır'a büyükelçi atadı.' Isparta'da elektrik ihalesi: İhaleyi yine Cengiz ve Kolin şirketleri aldı. Duygu Demirdağ canlı yayında Utku Cihan ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 5 Nisan Oynat
2. Sezon 47. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 5 Nisan

Kılıçdaroğlu'dan Erdoğan'a tepki: '5'li çete demeye devam edeceğim.' Avukatlar günü: Türkiye'de avukat olmak... Rusya'ya yeni yaptırımlar: AB 5. yaptırım paketini açıkladı. Lübnan iflas mı etti? Tarihinin en büyük mali krizini yaşıyor. Duygu Demirdağ canlı yayında Erinç Sağkan ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 4 Nisan Oynat
2. Sezon 46. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 4 Nisan

Enflasyon %60'ı aştı: TÜİK'in verilerine göre 20 yılın rekoru kırıldı. 'Rusya savaş suçu işliyor': Buça'daki sivil ölümlerine dünyadan tepki yağdı. TFF'de kriz: Başkan Nihat Özdemir istifa etti. Elon Musk'tan twitter hamlesi: En büyük hissedarı oldu. Duygu Demirdağ canlı yayında Erdal Sağlam ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 1 Nisan Oynat
2. Sezon 45. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 1 Nisan

Zam üstüne zam: Elektrik ve doğalgaza yeni zam! Enflasyonda 20 yılın zirvesi: İstanbul'da yıllık enflasyon yüzde 63,25. Savaş kanıtları siliniyor mu? Sosyal medyanın ihlal prosedürü nasıl işliyor? Duygu Demirdağ, canlı yayında Ümit Alan ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 31 Mart Oynat
2. Sezon 44. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 31 Mart

Gündem zamlar: Şekere ve internete büyük zam! Asgari ücrete ek zam olacak mı? Erdoğan aralık ayını işaret etti. Kaşıkçı cinayeti davası: Dosya Suudi Arabistan'a mı devredilecek? Asırlık zeytin ağaçları kesiliyor: İkizköy halkından destek çağrısı... Duygu Demirdağ, Doç. Dr. Oğuz Demir ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 30 Mart Oynat
2. Sezon 43. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 30 Mart

Rusya zaman kazanıyor: Putin neyi amaçlıyor? Çöp ithalatı: Bir plastik poşetin Londra'dan Adana'ya yolculuğu... Memur ve emekli maaşları artacak mı? Kritik tarih 1 Temmuz. Enes Kara dosyası kapatıldı: Yargıtay işleme 'konulmamasına' karar verdi. Duygu Demirdağ, canlı yayında Doç. Dr. Sedat Gündoğdu ve Doç. Dr. İkbal Dürre ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 29 Mart Oynat
2. Sezon 42. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 29 Mart

İstanbul'da barış masası: Rusya ve Ukrayna heyetleri ilk görüşmeyi yaptı. Geçiş garantili köprüler: Çanakkale Köprüsü beklentiyi karşılamadı. KDV indirimi: Enflasyona çare olur mu? Duygu Demirdağ canlı yayında konukları Prof. Dr. Uğur Emek ve gazeteci Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 28 Mart Oynat
2. Sezon 41. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 28 Mart

Oscar’da tokat şoku: Skandalın yansımaları ve mizahın sınırları. Barış için İstanbul umudu: Ukrayna ve Rusya heyetleri Türkiye’de. Sabit gündem ekonomi: Yoksulluk sınırı, gıda enflasyonu, manda yoğurdu… Duygu Demirdağ canlı yayında Nazmi Sinan Mıhçı ve Mehmet Sümer ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 25 Mart Oynat
2. Sezon 40. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 25 Mart

Rusya'dan NATO'ya tepki. Erdoğan, S-400 tartışmasına cevap verdi. 'Geçiş garantisi vatandaşa yansıtılmıyor'muş...Ankapark iflas etti. Duygu Demirdağ canlı yayında İpek Yezdani ve Gülsüm Khalilova ile görüşüyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 24 Mart Oynat
2. Sezon 39. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 24 Mart

NATO Liderler Zirvesi. Zelenski'den ittifaka destek eleştirisi. İhaleler Cumhuriyeti. Geçmediğimiz köprünün parası. Duygu Demirdağ canlı yayında Bahadır Özgür ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 23 Mart Oynat
2. Sezon 38. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 23 Mart

Ekonomi yönetiminde değişiklik kulisi. Et kuyruğuna çözüm önerileri! Putin'den Ruble resti. Harem selamlık okul talimatına soruşturma. Duygu Demirdağ canlı yayında Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 22 Mart Oynat
2. Sezon 37. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 22 Mart

Kur korumalı mevduat: Ne kazandık? Ne kaybettik? Savaşta yeni cephe: Masada ümit yok, sahada durum ne? Asgari ücret: Umutlar başka bahara kaldı. Duygu Demirdağ canlı yayında Ömer Gencal ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 21 Mart Oynat
2. Sezon 36. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 21 Mart

Gezi Davası'nda karar çıkmadı. İstanbul'u bekleyen mayın tehlikesi. Çin'de 132 yolculu uçak kazası. Seçim yasası ve muhalefetin yol haritası. Mariupol'de vakum bombaları. Duygu Demirdağ canlı yayında Emekli Tümamiral Deniz Kutluk ve Ali Haydar Fırat ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 18 Mart Oynat
2. Sezon 35. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 18 Mart

'Çanakkale Geçilmez' Büyük zaferin 107. yıldönümü. İstanbul için kar uyarısı: 'Lütfen evlerimize dönelim' .Çanakkale Köprüsü açıldı. Geçiş garantisinin bilançosu ne? Rusya'nın troll ordusu. Savaşın sosyal medya cephesi. Duygu Demirdağ canlı yayında Ümit Alan ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 17 Mart Oynat
2. Sezon 34. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 17 Mart

Savaşta 22. Gün. Sahada bombalar, masada ateşkes umudu. Merkez yine pas geçti. Dünya enflasyonla nasıl başa çıkıyor? Türkiye ne yapıyor? Gülistan doku nerede? Şüpheli, 2 yıl sonra gözaltına alındı.Kar sağanakları geri dönüyor. İstanbul’a 25 cm kar uyarısı. Duygu Demirdağ canlı yayında Murat Kubilay ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 16 Mart Oynat
2. Sezon 33. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 16 Mart

Savaşta 3. Hafta: Ukrayna krizi uluslararası ilişkilerde nasıl bir milat olacak? İsrail, BAE, Almanya… Türkiye’nin dış siyasetteki normalleşme adımları nasıl sonuç verir? Seçim Yasası: İktidar ve muhalefet ne diyor? Sağlıkta şiddet Yasası mecliste, protestosu hastanelerde. Duygu Demirdağ canlı yayında Emekli Büyükelçi Namık Tan ve Ukrayna'dan gazeteci Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 11 Mart Oynat
2. Sezon 32. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 11 Mart

Gazeteci Sedef Kabaş'a tahliye. Rusya'dan karşı atak.
AB Liderler Zirvesi'nin gündemi de savaş. Aziz Yıldırım'dan rekor tazminat talebi. Duygu Demirdağ canlı yayında Uğur Poyraz, Gülsüm Khalilova ve Yenal Bilgici ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 10 Mart Oynat
2. Sezon 31. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 10 Mart

Aybar Fırtınası İstanbul'da 'En kötüsü henüz başlamadı.' Savaşın 15. günü, masada çözüm yok. Evinden çok uzakta Ukraynalı şarkıcı Jamala, ülkesinden kaçışı anlatıyor. Helalleşme ziyareti, Kılıçdaroğlu Diyarbakır'da. Duygu Demirdağ canlı yayında Jamala, Bünyamin Sürmeli, Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 9 Mart Oynat
2. Sezon 30. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 9 Mart

Savaşın 14. Günü: Sivillerin tahliyesi için 6 insani koridor açılacak. Aybar Kar Fırtınası: Okullar tatil, uçuşlar iptal.
Rus oligarkların yeni rotası. Yatlar ve hesaplar Türkiye'ye gelir mi?
Gıda fiyatları, Ayçiçek yağı yoksulluğu nasıl anlatır?
Duygu Demirdağ Canlı yayında Ali Ekber Yıldırım ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ - Canlı - 8 Mart Oynat
2. Sezon 29. Bölüm

Duygu Demirdağ - Canlı - 8 Mart

Savaşta 13. Gün: Zelensky'den ilk uzlaşma sinyali. Kadınlar Günü'nde memleket gündemi: Reform paketleri, yasaklı yürüyüşler, hayat mücadelesi. Benzine yine zam, yeniden zam. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan doktorlara: 'Giderlerse gitsinler' Duygu Demirdağ, canlı yayında Selin Nakıpoğlu ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 7 Mart Oynat
2. Sezon 28. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 7 Mart

Savaşın 12. günü, barış için kurulan masalarda son durum. Ayçiçek yağı kuyrukları, kriz tüm dünyada, panik Türkiye'de. Akaryakıta çifte zam 'Zirveyi daha görmedik.' 'Burası çok önemli' Berat Albayrak'tan ekonomi kitabı. Duygu Demirdağ canlı yayında Mustafa Sönmez ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 4 Mart Oynat
2. Sezon 27. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 4 Mart

Savaşta 9. Gün: Nükleer tehlike kapıda. 'Tarım ülkesi' Türkiye'nin büyük sınavı. Kripto borsalar Rusya'dan vazgeçmiyor. Akaryakıt zammı rutine döndü. Duygu Demirdağ canlı yayında İrfan Donat ve ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 3 Mart Oynat
2. Sezon 26. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 3 Mart

Ukrayna'nın önündeki yeni risk: Küresel suç örgütleri. Savaşın 8. Günü: Müzakere öncesi Rusya'dan sert mesaj. Enflasyon verileri: TÜİK ve ENAG yine ayrı dünyalardan bildirdi. 'Zeytinime Dokunma': Yönetmelik iptali Danıştay'da. Duygu Demirdağ canlı yayında Mühdan Sağlam ve Gülsüm Khalilova ile görüşüyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 2 Mart Oynat
2. Sezon 25. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 2 Mart

'Yabancılar' sınırda saatlerce bekletiliyor. Zeytinlikler maden sahası olacak. Maskelere veda zamanı mı? Gözler Sağlık Bakanlığı açıklamasında. Duygu Demirdağ; canlı yayında WWF İklim Koordinatörü Tanyeli Sabuncu ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 1 Mart Oynat
2. Sezon 24. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 1 Mart

Savaşın 6. günü: Kitleler Ukrayna'yı terk ediyor. 60 Km'lik Rus konvoyu Kiev'e dayandı. Yaptırımlar Rusya'yı ve Türkiye ile ticareti nasıl etkiler? Filarmoni şefi Rus diye görevden alındı. Duygu Demirdağ canlı yayında Oğuz Demir ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 28 Şubat Oynat
2. Sezon 23. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 28 Şubat

Tarihi imza atıldı. 6 liderden 'Yarının Türkiye'si' metni. Rusya ve Ukrayna müzakere masasında. Duygu Demirdağ; gündemi Deniz Zeyrek ve Ahmet Yavuz ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 25 Şubat Oynat
2. Sezon 22. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 25 Şubat

İşgalin İkinci Günü: 100 binlerce kişi evini terk etti, yeni doğan bebekler sığınaklarda. Müzakere masasında son durum: Putin ve Zelenski görüşecek mi? Türkiye'nin Montrö kararı ne olacak? Duygu Demirdağ, canlı yayında Doç. Dr. İkbal Dürre, Hikmet Samet Alemdar ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 24 Şubat Oynat
2. Sezon 21. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 24 Şubat

Putin emri verdi, Rusya Ukrayna'yı işgale başladı. Ukrayna'da olağanüstü hal ilan edildi. Kiev'den kaçış başladı. Şimdi ne olacak? Duygu Demirdağ; canlı yayında Mühdan Sağlam ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 23 Şubat Oynat
2. Sezon 20. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 23 Şubat

Rusya'ya karşı yaptırımlar Putin’i durdurur mu? Olası işgalin Türkiye’ye faturası ne? Bir garip hırsızlık vakası. Türkiye, BAE’den Peker’i istedi. Duygu Demirdağ, canlı yayında Razi Canikligil ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 22 Şubat Oynat
2. Sezon 19. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 22 Şubat

Topyekun savaş kapıda mı? ABD ve AB yaptırımları ne kadar caydırıcı? Türkiye, Ukrayna-Rusya krizinde nasıl rol oynayacak? Savaş ekonomisi, Türkiye ve dünyayı nasıl etkileyecek? Duygu Demirdağ, canlı yayında Ilhan Uzgel ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 21 Şubat Oynat
2. Sezon 18. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 21 Şubat

Gezi Davası yine ayrıldı. Ukrayna krizinde sıcak saatler. Sofradaki 'en kirli' gıdalar hangileri? Nafaka düzenlemesi, yoksul kadınlara soluk aldırır mı? Duygu Demirdağ canlı yayında Avukat Selin Nakıpoğlu ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 18 Şubat Oynat
2. Sezon 17. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 18 Şubat

Sıradaki gündem Tarkan'dan gelsin: 'Geççek' rekora koşuyor. Okyanusun ortasında binlerce lüks araç yanıyor. Suriyeli nüfus için seyreltme projesi başladı. 'Dijital miras' yasalaşıyor. Duygu Demirdağ canlı yayında Murat Meriç ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 17 Şubat Oynat
2. Sezon 16. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 17 Şubat

Hablemitoğlu suikastinde yeni iddialar - Koruyamadığımız bir kadın daha : Sıla Şentürk - İşçi eylemleri sosyal medyada nasıl destek buluyor. Duygu Demirdağ canlı yayında Ümit Alan ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 16 Şubat Oynat
2. Sezon 15. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 16 Şubat

Türkiye'nin 'sorunsuz çember' politikası işliyor mu? Elektrik faturası asıl onları vurdu: Evlerinde oksijen cihazı kullanan hastalar ne yapacak?
Olası İşgal tarihi : Rusya'da Ukrayna ve Batı'ya alaycı çağrı. Duygu Demirdağ canlı yayında Gökhan Çınkara ve Gülsüm Khalilova ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 15 Şubat Oynat
2. Sezon 14. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 15 Şubat

Duygu Demirdağ; canlı yayında gündemi Barış Terkoğlu ve Av. Uğur Poyraz ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 14 Şubat Oynat
2. Sezon 13. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 14 Şubat

6'lı liderler zirvesinin ardından ortak aday kulisleri, piyasaların 'olası savaş' fiyatlandırması, Bakan Nebati'nin yatırımcı toplantısında tercüman detayı. Duygu Demirdağ canlı yayın konuğu Murat Yetkin ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 11 Şubat Oynat
2. Sezon 12. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 11 Şubat

Duygu Demirdağ; canlı yayında Koray Birand ile metaverse evrenini konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 11 Şubat Oynat
2. Sezon 11. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 11 Şubat

Faturalar Türkiye’nin gündeminden düşmüyor. CHP’nin sivil itaatsizlik politikası çalışır mı? Duygun Demirdağ canlı yayında Kemal Can ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 10 Şubat Oynat
2. Sezon 10. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 10 Şubat

Duygu Demirdağ; canlı yayında gündemi Cengiz Erdinç ile değerlendiriyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 10 Şubat Oynat
2. Sezon 9. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 10 Şubat

Kıbrıs’ın Susukluk’u: Falyalı Cinayeti. Kılıçdaroğlu’ndan fatura çıkışı. Yastık altı altınlar için çılgın model. Duygu Demirdağ canlı yayında Uğur Gürses ile ekonomi gündemini konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 9 Şubat Oynat
2. Sezon 8. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 9 Şubat

Duygu Demirdağ; canlı yayında Kıbrıs Yenidüzen gazetesi yazarı Serhat İncirli ile Falyalı cinayetini konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 8 Şubat Oynat
2. Sezon 7. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 8 Şubat

Duygu Demirdağ, canlı yayında Ümit Alan ile Mark Zuckerberg'in Facebook ve Instagram'ı kapatma tehdidini konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 7 Şubat Oynat
2. Sezon 6. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 7 Şubat

Duygu Demirdağ; bu akşamki canlı yayında ülke gündemini Emre Ertürk ile konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 4 Şubat Oynat
2. Sezon 5. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 4 Şubat

Duygu Demirdağ, canlı yayında Doç. Dr. Oğuz Demir ile gig ekonomisini konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 3 Şubat Oynat
2. Sezon 4. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 3 Şubat

Duygu Demirdağ, canlı yayında Timur Soykan ile Işid’in Türkiye’deki yapılanmasını konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 2 Şubat Oynat
2. Sezon 3. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 2 Şubat

Duygu Demirdağ, canlı yayında Şeyma Duman ile artan pet fiyatları ve Türkiye'de kadın olmanın zorluklarını konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 1 Şubat Oynat
2. Sezon 2. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 1 Şubat

Duygu Demirdağ; canlı yayında Selçuk Şirin ile “Gençleri gerçekten kim tanıyor?” sorusunu konuşuyor.

Duygu Demirdağ Canlı - 31 Ocak Oynat
2. Sezon 1. Bölüm

Duygu Demirdağ Canlı - 31 Ocak

Duygu Demirdağ, canlı yayında Deniz Zeyrek ile kürsüdeki çocuğu, adalet bakanlığındaki kritik değişimi, Kılıçdaroğlu'ndan gelen trol açıklamasını konuşuyor.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur