#Etkileyici
 Dizi 1 Sezon 6.6

Çok takipçili sosyal medya fenomeni bir kadın olan Leyla’nın adı, çok popüler bir futbolcu olan Emre Kunda’yla bir skandala karışır. Futbolcunun geri adım atmamasıyla büyüyen olaylarla haksızlığa uğrayan Leyla, toplum ve basın tarafından büyük bir linç girişimine maruz kalır. Ancak Leyla’nın pes etmeye niyeti yoktur.

Oyuncular: Aslıhan Malbora, Bertan Asllani

Dizi - Psikolojik - Skandal - Romantik - Sosyal Medya

#Etkileyici - Fragman Oynat
1. Sezon Fragman

#Etkileyici - Fragman

Çok takipçili bir influencer olan Leyla’nın adı, popüler futbolcu Emre Kunda’yla bir skandala karışır. Leyla, toplum ve basın tarafından büyük bir linçe maruz kalır. Soluksuz izleyeceğiniz yeni dizi Etkileyici yakında GAİN'de.

#Etkileyici - 1.bölüm Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

#Etkileyici - 1.bölüm

Yılın en’lerinin dağıtıldığı bir ödül gecesinde Yılın En İyi Futbolcusu ödülü Emre Kunda’ya verilirken, Leyla Demir ise Yılın Fenomeni ödülünü alır. İkilinin arasında ödül gecesinde başlayan yakınlaşma Leyla’nın hayatını tümden değiştirecek bir olaya dönüşür.

#Etkileyici - 2. bölüm Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

#Etkileyici - 2. bölüm

Leyla toplum tarafından linçe uğrarken hayatının en zor günlerini yaşamaya başlar. Bu yolda birlikte mücadele edeceği bir avukat bulması gerektiğine karar verir. Ancak Leyla, avukatının da karşı tarafın da çok şaşıracağı beklenmedik bir şeye imza atar.

#Etkileyici - 3. bölüm Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

#Etkileyici - 3. bölüm

Leyla, yaptığı yayın sonrası yine herkesin desteğini kazanır. Ancak temsilcisi olduğu markayla planladıkları parti tüm bu skandal yüzünden iptal olmak üzeredir. Hazırladığı kampanya videosu sayesinde işleri yoluna koysa da karşı taraftan yeni bir hamle gelir.

#Etkileyici - 4. bölüm Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

#Etkileyici - 4. bölüm

Emre Kunda’nın menajeri ve iletişim danışmanları, Leyla’nın tarafını tutan kadınların güvenini tekrar kazanmak için bir bağış kampanyası organize ederler. Ne var ki gönülleri yeniden kazanmak için yapılacak bu kampanyaya aslında Emre’nin gönlü yoktur.

#Etkileyici - 5. bölüm Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

#Etkileyici - 5. bölüm

Leyla uğradığı linç yüzünden depresyonun dibini görmüşken bir anda çalan kapı her şeyi değiştirir. Bu yeni ziyaretçi, Leyla’nın geçmişini sorgulamasına yol açar.

#Etkileyici - 6. bölüm Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

#Etkileyici - 6. bölüm

Leyla’nın yeni imajı ve şarkısı çok dikkat çeker. Bütün gözler ona çevriliyken Leyla bir röportaj teklifini kabul eder. Fakat bu röportajla birlikte hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

#Etkileyici - 7. bölüm Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

#Etkileyici - 7. bölüm

Leyla, bitmiş bir halde hastane koridorlarında babasından haber beklerken, basın ve markalar onun peşine düşmüştür.

#Etkileyici - 8. Bölüm Oynat
1. Sezon 8. Bölüm

#Etkileyici - 8. Bölüm

Leyla olanlar karşısında gerçeklikle bağlarını yitirir. Ta ki onu kendine getirecek bir mesajla karşılaşıncaya kadar…

#Etkileyici - 9. Bölüm Oynat
1. Sezon 9. Bölüm

#Etkileyici - 9. Bölüm

Leyla, avukatı Melih ile birlikte mahkemeye sunabilecekleri bir ipucu bulmak için her yolu dener. Duruşma günü yaklaştığında ise hiç beklemediği bir şeyle karşılaşır.

#Etkileyici - 10. Bölüm Oynat
1. Sezon 10. Bölüm

#Etkileyici - 10. Bölüm

Leyla uzun süredir verdiği haklı mücadelesinin sonucunu mu alacak yoksa yeni bir mücadele mi başlayacak?

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur