Olaylar Olaylar

Program 10 Bölüm

Batının biliminin yanı sıra gündemini de alıyoruz. Dünyayı sallayan magazin olayları, popüler kültürü sallayan haberler ve bütün bunların kapsamlı analizleri haftalık magazin bülteni Olaylar Olaylar’da.

Bölümler
Olaylar Olaylar
Sezon 1 Bölüm 15

Olaylar Olaylar

Khloe Kardashian’ın büyükannesinin çektiği gayet sıradan bir plaj pozu yüzünden ortalık ayağa kalktı. Sri Lanka’da düzenlenen güzellik yarışmasında, eski dünya güzeli Caroline Jurie ünvanını devredeceği yerde, 2021 güzelinin başından tacını çekip aldı. İngiltere’nin taçsız prensesi, kara kuzusu, asi düşesi Meghan Markle ve beyaz atsız prensi Harry Netflix’le uzun soluklu bir sözleşme imzaladı.

Olaylar Olaylar
Sezon 1 Bölüm 14

Olaylar Olaylar

Armudun dibine düşmediği, üzümün üzüme baka baka kararmadığı günlerden geçerken magazin bülteniniz başlıyor. Dünya iyilik timsali, kainat sempati güzeli Tom Hanks’imizin başı bu aralar oğluyla dertte. Megan Fox ve verdiği kararlar ve 'double date'i ve çok daha fazlası...

Olaylar Olaylar
Sezon 1 Bölüm 13

Olaylar Olaylar

Haftaya Angelina Jolie’nin Brad Pitt hakkındaki şiddet iddiasıyla başladık. Popun tanrıçası, Madonnayım filan demedi, gitti bir hayranının fotoğrafına kafasını photoshop’layıp albüm tanıtımı yaptı. Sharon Stone’un hayatını kaleme aldığı anı kitabından bazı bölümler Vanity Fair dergisinde yayımlandı. Stone, unutulmaz Temel İçgüdü filmindeki bacak bacak üstüne atma sahnesinin erotizm tarihinde nasıl zirveye oturduğuna açıklık getirdi. Magazin gündemi yine yoğun akıcı.

Olaylar Olaylar
Sezon 1 Bölüm 12

Olaylar Olaylar

İnişli çıkışlı, aşklı meşkli, hareketli bir haftayı geride bıraktık. Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez’in yürek burkan ayrılık haberinin ardından Dominik’teki öpüşme görüntüleri. Kanye West’ten ayrılan Kim Kardashian’ı neler bekliyor? 2018’de aşırı dozdan komaya giren pop yıldızı Demi Lovato, ölümden dönüşünü ‘Dancing with the Devil’ adlı belgeselde anlattı. Hepsi ve daha fazlası magazin bülteniniz Olaylar Olaylar'da.

Olaylar Olaylar
Sezon 1 Bölüm 11

Olaylar Olaylar

Magazin gündeminde olaylar bitmiyor. Oprah Winfrey bir gün uyandı ve İngiliz monarşisini yıkmaya karar verdi! Altın Küre’yle başlayan ödüllerin şaibeli, torpilli olduğu iddiası Grammy ile devam ediyor. Space Jam: A New Legacy’nin tavşanı Lola Bunny’nin memeleri artık yok! Olaylar Olaylar başlıyor.

Olaylar Olaylar
Sezon 1 Bölüm 10

Olaylar Olaylar

Buckingham Sarayı ‘Gelinim Olur Musun’ stüdyosuna döndü. Hillaria Baldwin’in yine kendine yakışanı yaptı. Taylor Swift’in atarından Netflix de nasibini aldı. Magazin gündemi yine bomba gibi.

Olaylar Olaylar
Sezon 1 Bölüm 9

Olaylar Olaylar

Magazin bülteniniz yine olaylı. Daft Punk'ın ardından neler yaşandı? Tiger Woods taklaya geldi. Beklenen boşanma başladı. Lady Gaga'nın köpekleri nereye gitti?

Olaylar Olaylar
Sezon 1 Bölüm 8

Olaylar Olaylar

Haftalık magazin bülteniniz yine dopdolu. 'Allen vs Farrow’ belgeseli aile içinde yaşananların korkunç resmini çizdi. Brexit’ten daha çok konuşulan Megxit. Garip yönetmenler ve kızları: Stanley Kubrick ve kızı Vivian Kubrick

Olaylar Olaylar
Sezon 1 Bölüm 7

Olaylar Olaylar

Bir kayyum olarak Britney Spears'ın babası. Paris Hilton'ın kabus gibi geçen günleri. Buffy The Vampire Slayer'daki gerçek vampir. Hepsi haftalık magazin bülteniniz Olaylar Olaylar'da.

Olaylar Olaylar
Sezon 1 Bölüm 6

Olaylar Olaylar

Haftalık magazin bülteniniz yine olaylı. Marilyn Manson'un ifşası. Armie Hammer’ın yamyamlık mevzusu. Angelina Jolie'nin Vogue kapağına dönüşü ve çok daha fazlası...