Ve Hayatım Değişti
 Program 1 Sezon

İnsanın hayatı yaptığı bir tercihle, aldığı bir kararla veya yol ayrımında seçtiği yönle tümden değişebiliyor. Türkiye'nin ünlü ve başarılı isimleri, kendi yolculuklarında hayatlarını tümden değiştiren ‘o an’ı anlatıyor.


Konuklar: Mehmet Okur, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskin, Ercan Saatçi, Mahmut Orhan, Tamer Yılmaz, Özgür Masur, İpek Bilgin, İlyas Yalçıntaş, Ahmet Güneştekin, Ferhan İstanbullu, Zeyneb Uras, Erdil Yaşaroğlu, Naz Aydemir Akyol, Bünyamin Aydın, Lale Mansur, Nilay Örnek, Saffet Emre Tonguç, İbrahim Kutluay

Ve Hayatım Değişti - Mehmet Okur Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

Ve Hayatım Değişti - Mehmet Okur

Yapılan bir seçim, yol ayrımında verilen bir karar veya bir tesadüf. İnsanın hayatını tümden değiştirebilir. Efsane basketbolcu Mehmet Okur, basketbola başlamasının ilginç hikâyesini ve 'hayatını değiştiren o an'ı anlatıyor.

Ve Hayatım Değişti - Ahmet Mümtaz Taylan Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

Ve Hayatım Değişti - Ahmet Mümtaz Taylan

'Bir şeye nasıl başladığın önemli değil'. Bazen duyduğunuz bir cümleyi bütün hayatınız boyunca yanınızda taşırsınız. Ahmet Mümtaz Taylan hayatını, kariyerini, çocuklarıyla olan ilişkisini değiştiren o olayı anlatıyor.

Ve Hayatım Değişti - Serkan Keskin Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

Ve Hayatım Değişti - Serkan Keskin

Sinema, tiyatro ve ekranların en yetenekli, en sevilen oyuncularından Serkan Keskin hayatının değiştiği anı anlatıyor. Ne oldu da birden tiyatroya başlamaya karar verdi? Yunan bir meslektaşının ona verdiği oyun hayatını nasıl değiştirdi?

Ve Hayatım Değişti - Ercan Saatçi Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

Ve Hayatım Değişti - Ercan Saatçi

Ercan Saatçi, haberi yokken nasıl meşhur oldu? Unutulmaz besteleri ne zaman hayata geçti? İzel-Çelik-Ercan döneminden Ercan Saatçi'nin bestelerini nasıl yaptığına kadar 90'lar kokan bu söyleşiyi izlerken gözleriniz dolu dolu olacak.

Ve Hayatım Değişti - Mahmut Orhan Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

Ve Hayatım Değişti - Mahmut Orhan

15 yaşında müzik üretmeye başlayan ve 19 yaşında kendi müziğiyle dünyada keşfedilen DJ ve prodüktör Mahmut Orhan, hayatının değiştiği anı anlatıyor.

Ve Hayatım Değişti - Tamer Yılmaz Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

Ve Hayatım Değişti - Tamer Yılmaz

Türkiye'nin en başarılı ve tecrübeli, sektöre pek çok yeteneği kazandırmış moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz, fotoğrafçılığa nasıl başladığını ve kariyerini tümden değiştiren önemli anları anlatıyor.

Ve Hayatım Değişti - Özgür Masur Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

Ve Hayatım Değişti - Özgür Masur

Türkiye'nin en başarılı moda tasarımcılarından Özgür Masur’un kariyerindeki kırılma noktaları, hayatını değiştiren olaylar.

Ve Hayatım Değişti - İpek Bilgin Oynat
1. Sezon 8. Bölüm

Ve Hayatım Değişti - İpek Bilgin

Onlarca oyun, dizi ve tiyatroda oynadı ama daha önemlisi verdiği eğitimlerle sektöre binlerce oyuncu kazandırdı. Oyuncu, eğitmen ve çevirmen İpek Bilgin, küçücük tesadüflerin hayatında nasıl büyük değişimler yarattığını anlattı.

Ve Hayatım Değişti - İlyas Yalçıntaş Oynat
1. Sezon 9. Bölüm

Ve Hayatım Değişti - İlyas Yalçıntaş

2014 yılında katıldığı yetenek yarışmasında seslendirdiği arkadaşlarının bestesi “İncir” ve mahçup ama usta tavırlarıyla bir gecede ünlü olan İlyas Yalçıntaş, yarışmadan önceki ve sonraki hayatını anlatıyor. Kariyerindeki kırılma noktaları ve tüm iniş-çıkışlarıyla…

Ve Hayatım Değişti - Ahmet Güneştekin Oynat
1. Sezon 10. Bölüm

Ve Hayatım Değişti - Ahmet Güneştekin

“Karakter insanın kaderidir” Bu sözler Türkiye’nin en başarılı ve en çok konuşulan güncel sanatçılarından Ahmet Güneştekin’e ait. Güneştekin, filmlere konu olabilecek hayat hikayesindeki kırılma anlarını ve 36 yaşında başlayan tesadüflerle dolu sanat kariyerini anlatıyor.

Ve Hayatım Değişti - Ferhan İstanbullu Oynat
1. Sezon 11. Bölüm

Ve Hayatım Değişti - Ferhan İstanbullu

Life style ve moda denince akla ilk gelen yayıncılardan; sanat dünyasından edebiyat sahnesine pek çok ustanın ilham kaynağı olan Ferhan İstanbullu kariyerinin ve hayatının değiştiği anları anlatıyor.

Ve Hayatım Değişti - Zeyneb Uras Oynat
1. Sezon 12. Bölüm

Ve Hayatım Değişti - Zeyneb Uras

Ülkenin önde gelen yoga uzmanlarından Zeyneb Uras'ın uç iniş-çıkışlar, mucizeler barındıran; Los Angeles'tan Akyaka'ya uzanan kariyer ve yaşam hikayesi.

Ve Hayatım Değişti - Erdil Yaşaroğlu Oynat
1. Sezon 13. Bölüm

Ve Hayatım Değişti - Erdil Yaşaroğlu

“Bir kitap okumadım ve hayatım değişti” Karikatürist ve heykeltıraş Erdil Yaşaroğlu, hayatını, seçimlerini ve kariyerindeki kırılma noktalarını anlatıyor.

Ve Hayatım Değişti - Naz Aydemir Akyol Oynat
1. Sezon 14. Bölüm

Ve Hayatım Değişti - Naz Aydemir Akyol

Milli voleybolcu Naz Aydemir, dünyanın en iyi pasörlerinden biri olarak adlandırılıyor. Şu anda Tokyo Olimpiyatları’nda bizi gurularlandıran sporcumuz hayatını, kariyerindeki kırılma anlarını, tam da Tokyo’ya gitmeden önce Gain’e anlattı….

Ve Hayatım Değişti - Bünyamin Aydın Oynat
1. Sezon 15. Bölüm

Ve Hayatım Değişti - Bünyamin Aydın

Markası Les Benjamins’i henüz 20'li yaşlardayken tüm dünyada tanıtmayı başaran tasarımcı Bünyamin Aydın ve koleksiyonları bugün tüm dünyada 60’tan fazla prestijli satış noktasında var. O aynı zamanda Türkiye'de Z jenerasyonu için bir fenomen. Uluslararası işbirlikleri yapıyor, yeni nesille kendine özgü samimi iletişimini koruyor. Tasarımcı, hayatını değiştiren gelişmeleri anlatıyor.

Ve Hayatım Değişti - Lale Mansur Oynat
1. Sezon 16. Bölüm

Ve Hayatım Değişti - Lale Mansur

Türk bale, sinema ve tiyatrosunun ikonik yüzlerinden Lale Mansur, aşkla ve başarıyla yaptığı balenin ardından oyunculuğa nasıl başladığını, kendini nasıl geliştirdiğini ve kariyerindeki kırılma noktalarını anlatıyor…

Ve Hayatım Değişti -  Nilay Örnek Oynat
1. Sezon 17. Bölüm

Ve Hayatım Değişti - Nilay Örnek

16 yaşında başlayan gazetecilik 29 yaşında yöneticiliğe geçiş... Nilay Örnek 18 yıl boyunca ana akım medyada icra ettiği gazeteciliği nasıl 'patronsuz' yapmaya başladığını anlatıyor. İlk kitabı 'Bütün İyiler Biraz Küskündür'ü yazma hikayesinden Türkiye'deki podcast yayıncılığına yeni bir soluk getiren 'Nasıl Olunur?' programına kadar Nilay Örnek hayatındaki kırılma anlarını paylaşıyor.

Ve Hayatım Değişti - Saffet Emre Tonguç Oynat
1. Sezon 18. Bölüm

Ve Hayatım Değişti - Saffet Emre Tonguç

Türkiye’nin, hatta dünyanın en kıdemli gezi rehberlerinden, ayrıca seyahat yazarı olarak da tanınan Saffet Emre Tonguç, aşkla yaptığı mesleğini, başarısındaki kırılma noktalarını anlatıyor…

Ve Hayatım Değişti - İbrahim Kutluay Oynat
1. Sezon 19. Bölüm

Ve Hayatım Değişti - İbrahim Kutluay

Türkiye'nin yetiştirdiği en iyi basketbolculardan biri İbrahim Kutluay. İki kez Avrupa sayı kralı oldu, yeteneği ve saha içindeki liderliği ile NBA’den Avrupa’ya tüm dünyada başarısını gösterdi, ikonlaştı. Kutluay, kariyerindeki kırılma noktalarını ve hayatını değiştiren gelişmeleri anlatıyor.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur