The Loudest Voice
Dizi 1 Sezon 7.9

Fox News'in kurucusu Roger Ailes'in hayatı. Ailesi tartışmalı bir şekilde perde arkasından Cumhuriyetçi partiyi yönetir ve bu sayede dünya liderlerine danışman olur. Hayatının son yıllarında taciz suçlamalarıyla Fox News'tan ayrılmak zorunda kalır ve Amerika'daki güç dengeleri değişir.

Oyuncular: Russell Crowe, Sienna Miller, Seth MacFarlane

Dizi - Gerçek Hikaye - Suç - Skandal

The Loudest Voice - Fragman Oynat
1. Sezon Fragman

The Loudest Voice - Fragman

Fox News'in kurucusu Roger Ailes'in hayatı. Ailesi tartışmalı bir şekilde perde arkasından Cumhuriyetçi partiyi yönetir ve bu sayede dünya liderlerine danışman olur. Hayatının son yıllarında taciz suçlamalarıyla Fox News'tan ayrılmak zorunda kalır ve Amerika'daki güç dengeleri değişir.

The Loudest Voice - 1. sezon 1. bölüm Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

The Loudest Voice - 1. sezon 1. bölüm

Roger Ailes, Fox Haber Kanalı’nı kurmak için medya patronu Rupert Murdoch ile güçlerini birleştirir. Rekabette öne geçmek için hararetle çalışan Roger, en düşünülmeyeni yapmalıdır: Altı aylık bir süre içinde bütün ağı yayına sokmak.

The Loudest Voice - 1. sezon 2. bölüm Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

The Loudest Voice - 1. sezon 2. bölüm

Fox haber kanalı, CNN'i geçerek 1 numaralı haber ağı olma yolunda ilerler. Ama 11 Eylül terör saldırısı her şeyi değiştirir. Roger, haberleri yeni bir gündemle doldurmaya başlar ve sonunda Fox'u reyting yarışının zirvesine çıkarır.

The Loudest Voice - 1. sezon 3. bölüm Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

The Loudest Voice - 1. sezon 3. bölüm

Barack Hussein Obama'nın seçilmesiyle, Roger ve Fox haber kanalı, Fox'un en büyük düşmanının kim olduğunu fark eder. O düşmanla başlayacak olan yarışın, Fox'u 1 numaralı haber ağı yapacağını anlar. Kimsenin şüphelenmediği şey, Roger'ın gizli dünyasının gizli derinlikleridir.

The Loudest Voice - 1. sezon 4. bölüm Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

The Loudest Voice - 1. sezon 4. bölüm

Roger, mirasını New York'ta satın aldığı bir gazetenin editörü olarak işe aldığı 25 yaşındaki asistanı Joe Lindsley'de bulur. Gazeteyi muhafazakar bir haber kaynağına çeviren Roger, Obama ve Beyaz Saray'dan intikamını alır.

The Loudest Voice - 1. sezon 5. bölüm Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

The Loudest Voice - 1. sezon 5. bölüm

Fox artık ülkedeki en baskın ve güçlü haber kanalıdır ve Roger tüm gücünü kullanır. Ancak Gretchen Carlson'ın yarattığı tehlikeyi görmez. Roger tarafından yıllarca taciz edilen Gretchen artık bıkmış durumdadır.

The Loudest Voice - 1. sezon 6. bölüm Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

The Loudest Voice - 1. sezon 6. bölüm

Gretchen Carlson, Roger'ın tacizini bir yılı aşkın bir şekilde gizlice kaydeder ve cinsel taciz konusunda uzmanlaşmış bir avukatla çalışır. Roger, bir başkan seçme hedefine ulaşmak için elinden geleni yapar ve mükemmel adayı Donald Trump'ta bulur.

The Loudest Voice - 1. sezon 7. bölüm Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

The Loudest Voice - 1. sezon 7. bölüm

Gretchen Carlson'ın davası kamuya açıklandığında, Roger kriz moduna geçerek kariyerini ve mirasını kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapar. Ama her şeyini kaybederken bile en büyük başarısı onu gölgede bırakır; Donald Trump başkanlığı kazanır.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur