Motherland

Dizi 7.8

Anneliğin sevimli, romantik, kabul edilebilir taraflarını unutun. Amanda önderliğindeki bu dominant anneler sayesinde anneliğin travmatik, rekabetçi, karanlık yönlerini keşfedeceksiniz. Dizi Tür: Komedi

Motherland şimdi - Fragman Oynat
1. Sezon Fragman

Motherland şimdi - Fragman

Anneliğin sevimli, romantik, kabul edilebilir taraflarını unutun. Amanda önderliğindeki bu dominant anneler sayesinde anneliğin travmatik, rekabetçi, karanlık yönlerini keşfedeceksiniz.

Motherland - 1. bölüm Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

Motherland - 1. bölüm

Julia'nın kafası o kadar dağınıktır ki çocuklarını yarıyıl tatilinde okula getirir. Sonra da aslında okuldaki zorbalığı bildirmek için gelmiş gibi davranır.

Motherland - 2. bölüm Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

Motherland - 2. bölüm

Julia, kızı Ivy için bir doğum günü partisi planlar. Ancak hastalandığında Amanda'ya yalan söylemek zorunda kalır. Bu arada partinin içinde bir de ebeveyn partisi oluşur.

Motherland - 3. bölüm Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

Motherland - 3. bölüm

Normalde okul etkinlikleriyle işi olmayan Julie, başarılı eski iş arkadaşı Caroline Lacy'nin bir bağış organizasyonu yaptığını duyunca onu etkileyebilmek için yola çıkar.

Motherland - 4. bölüm Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

Motherland - 4. bölüm

Julia, ünlü savaş fotoğrafçısı Malcolm Spender'ın kitap lansmanı için çalışmak ister ama çocukların havuz partisine yardım etmek zorundadır.

Motherland - 5. bölüm Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

Motherland - 5. bölüm

Paul, Julia'nın isteklerine karşı, çocuklara bakmak için anne-babasını gönderir. Ama onlar kendileri bakıma muhtaç, sakar ve beceriksiz bir çifttir.

Motherland - 6. bölüm Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

Motherland - 6. bölüm

Anne'in yeni arabası annelerin ilgi odağı haline gelir. Amanda çok gizli bir sırrı paylaşınca Kevin kendini bir anda sırdaş rolünde bulur. Liz ve Julia'nın arkadaşlığı, Liz'in onun sadece bir 'anne arkadaş' olduğunu farkettiğinde tehlikeye girer.

Motherland - 7. bölüm Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

Motherland - 7. bölüm

Julia'nın çocuk bakmakla ilgili problemleri, mükemmel bakıcıyı bulmasıyla çözülür. Ancak Liz ile olan arkadaşlığı gergin bir hal alır. Liz, tavsiyede bulunmak için Lee'nin yeni ortağını ziyaret eder.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur