A Family Tale

Dizi 6.9

Modern aile yaşamına ve bunun zorluklarına karşı samimi bir keşif. Hiç büyümemiş bir anne olan Emma ve onun tam tersi sorumluluk sahibi kızı Micol çok yakın bağ kurmuş, mutlu bir anne-kızdır. Ama evin babası terfi alınca Roma’dan Livorno’ya taşınmak zorunda kalır. Micol’ü bekleyen kötü sürpriz ve Emma’nın geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalmasıyla mutlulukları tehlikeye girer. Dizi Tür: Drama

A Family Tale - Fragman Oynat
1. Sezon Fragman

A Family Tale - Fragman

The Young Pope'un yapımcılarından modern aile yaşamına ve bunun zorluklarına karşı samimi bir keşif. Hiç büyümemiş bir anne olan Emma ve onun tam tersi sorumluluk sahibi kızı Micol çok yakın bağ kurmuş, mutlu bir anne-kızdır. Ama evin babası terfi alınca Roma’dan Livorno’ya taşınmak zorunda kalır. Micol’ü bekleyen kötü sürpriz ve Emma’nın geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalmasıyla mutlulukları tehlikeye girer.

A Family Tale - 1. bölüm Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

A Family Tale - 1. bölüm

İtalyan donanmasında teğmen komutanı olan Agostino sık sık göreve gittiği için, Emma ve Micol Pagnotta Roma’da tek başlarına yaşıyor gibidir. Agostino Livorno’daki Deniz Harp Akademisi’nden gelen iş teklifini kabul ettiklerinde işler değişir.

A Family Tale - 2. bölüm Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

A Family Tale - 2. bölüm

Doktora gittiğinde ultrason Micol’ün hamile olduğunu doğrular. Jinekolog ailesine ulaşamayınca dedesini arar. Micol’un bu zor koşullarda ilk kez tanıştığı dedesi tanınmış ve saygın iş adamı Liegi’dir.

A Family Tale - 3. bölüm Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

A Family Tale - 3. bölüm

Micol bebeği doğurmak istemediği için umutsuzluğa kapılır. Agostino ve Emma kızlarının hamileliğinin yanı sıra kendi evliliklerinde yıllardır hiç konuşmadıkları sorunlarla yüzleşmek zorundadırlar.

A Family Tale - 4. bölüm Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

A Family Tale - 4. bölüm

Micol’ün gerçek babasının Agostino olmama ihtimali ortaya çıkar. Micol bu ihtimali öğrenir. Emma ve Agostino için bu, evliliklerindeki çöküşün başlangıcıdır. Kendi problemleriyle boğuştukları için kızlarını ve onun hamileliği kabul ederken yaşadığı zorlukları sık sık unuturlar.

A Family Tale - 5. bölüm Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

A Family Tale - 5. bölüm

Vakıf, Emma’nın hayatında gitgide daha önemli bir rol oynamaya başlarken, Agostino’yla yaşadıkları kriz kötüleşir. Emma ve Giorgio yavaş yavaş yakınlaşmaya başlar. Bu sırada, Agostino Akademi’de kalmaktadır. Öğrencileri disiplinli ve spora dayalı zor bir hayatın başındadırlar.

A Family Tale - 6. bölüm Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

A Family Tale - 6. bölüm

Kızının ısrarına rağmen Gian, Pietro Vakfı’na daha fazla para bağışlamayı reddeder. Bir gece, etrafta hiçbir görevli yokken, tesis saldırıya uğrar. Orada kalan ve eskiden fahişe olan Dora bir anda kaçırılır.

A Family Tale - 7. bölüm Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

A Family Tale - 7. bölüm

Giorgio, Micol’ün babası olması halinde finansal sorunlarının çözülebileceğine ve Gian Pietro’nun gözüne girebileceğine inanırken, DNA testinin sonuçları gelir.

A Family Tale - 8. bölüm Oynat
1. Sezon 8. Bölüm

A Family Tale - 8. bölüm

Federico doğru olanı yapmak istediği için Emma ve Agostino’nun evine gelir. Çalışkan, iyi bir çocuktur. O büyürken babası hiç yanında olmadığı için, o da babası gibi olmamaya ve sorumluluklarından kaçmak istemediğine karar verir.

A Family Tale - 9. bölüm Oynat
1. Sezon 9. Bölüm

A Family Tale - 9. bölüm

Emma kıdem tazminatlarıyla ilgili yasa dışı ve tehlikeli bir işe kalkışır. Mariuz’un aracılığıyla, paranın yakın bir zamanda iade edilemeyeceğini fark eder. Giorgio’dan işleri onun için düzeltmesini ister.

A Family Tale - 10. bölüm Oynat
1. Sezon 10. Bölüm

A Family Tale - 10. bölüm

Agostino ve Nicola arasındaki iddia edilen ilişki üstlerine bildirilir. Agostino kurulun ve amiralin önünde tam teşekküllü bir disiplin soruşturmasına tâbi tutulur.

A Family Tale - 11. bölüm Oynat
1. Sezon 11. Bölüm

A Family Tale - 11. bölüm

Mariuz’un kaçtığı anlaşıldığında, Leigi Holding hızla çöküşe geçer. Gian Pietro’nun hasta olduğu haberi, borsada saldırgan alım teklifleri olabileceği korkusunu uyandırır.

A Family Tale - 12. bölüm Oynat
1. Sezon 12. Bölüm

A Family Tale - 12. bölüm

Liegi Villası’nda Micol’un on yedinci doğum günü kutlanırken Gian Pietro aniden ölür. Bu ölüm, Emma’yı ailenin başına geçmeye iter. Cenazede, her şey bitmiş gibi görünürken, Mariuz geri döner.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur