Beyaz Yaka
 Belgesel 1 Sezon 7.6

İşçi sınıfının eğitimli ve kentli bir bölümü olan Beyaz Yakalılar, kimi zaman kendilerini olduklarından daha zengin, daha kültürlü ve daha ayrıcalıklı görüyor ve başkaları tarafından da öyle görülüyorlar. Peki ama gerçek öyle mi?

Önlerinde bitmeyen bir kentli kariyer, uzun mesailer, eve götürülen işler, kültürleştirdikleri tüketim alışkanlıkları ve bir türlü kurtulamadıkları sıkışmışlık hisleri ile birlikte 'BEYAZ YAKA' belgeseli ektedir :)

Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Beyaz Yaka - Fragman Oynat
1. Sezon Fragman

Beyaz Yaka - Fragman

Beyaz Yaka dünyasına hoş geldiniz. 'Seviyor olacağınız' bu belgesel serisine bekleriz.

Beyaz Yaka - 1. bölüm Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

Beyaz Yaka - 1. bölüm

İşçi sınıfının bir bölümü olan Beyaz Yakalılar gerek tüketim biçimleri gerekse tüketimin kültürleşmesi başta olmak üzere son zamanlarda birçok başlıkta kendilerinden söz ettiriyorlar. Bitmeyen bir kentli kariyer ile dikey mimaride Beyaz Yaka'nın yolculuğu hız kesmeden devam ediyor.

Beyaz Yaka - 2. bölüm Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

Beyaz Yaka - 2. bölüm

Bir çok kişi Beyaz Yakalılar'ın 80 sonrası ortaya çıktığını düşünüyor. Oysa beyaz yakalılar; Sovyetler Birliği'nin çözülmesinin ardından, bitmeyen mesaileriyle tek kutuplu dünyada yeniden tarih sahnesine çıkarıyorlardı.

Beyaz Yaka - 3. bölüm Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

Beyaz Yaka - 3. bölüm

Şirketler çalışanlarını motive etmek için her yolu deniyor. Kurum içi eğitimler, motivasyon toplantıları... Peki tüm bunlar bir aile olmak için yeterli mi? Yoksa yalnızca aynı gemideler mi? Peki bu geminin kaç farklı kompartımanı mevcut?

Son bölümümüzde Beyaz Yakalılar'ın kendi sıkışmışlıklarına dair alternatif çözümleriyle birlikte, çalışma hayatının karanlık yüzü mobbing ve tacizi dinliyoruz.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur