Duran
 Dizi 1 Sezon 5.6

İstanbul’un varoş mahallerinden birinde yaşayan üç genç Duran, Celal ve Mustafa’nın tek isteği, bir yolunu bularak yaşadıkları yerden kurtulmaktır.
Biri ünlü bir dövüşçü, biri rap yıldızı, diğeri ise güçlü bir çete üyesi olma hayalinin peşindedir. Ancak bu üç gencin hayalleri mahalleye elinde çalıntı bir elmasla gelen yabancı yüzünden alt üst olur.

Oyuncular: Oktay Çubuk, İlyas Salman, Bahar Şahin

Dizi - Vurdulu Kırdılı - Romantik - Arkadaşlarla İzlemelik

Duran - Fragman Oynat
1. Sezon Fragman

Duran - Fragman

İstanbul’un varoş mahallerinden birinde yaşayan üç genç Duran, Celal ve Mustafa’nın tek isteği, bir yolunu bularak yaşadıkları yerden kurtulmaktır. Duran Aralık'ta GAİN'de.

Duran - 1. bölüm Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

Duran - 1. bölüm

Tek hayali turnuvaya katılmak olan Duran, hayalinden oldukça uzaktadır. Celal ve Mustafa çok önemli ve bir o kadar da riskli bir işin peşindedir. Gecenin karanlığında yaşanan bir çarpışma ise her şeyin başlangıcı olacaktır.

Duran - 2. bölüm Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

Duran - 2. bölüm

Gizemli bir kadın, işleri berbat etmenin kıyısından dönen üçlü ve kaptırılan bir araba.
Mecburen ziyaret edilen eski ‘dost’ her şeyi düzeltecek mi yoksa işler iyice sarpa mı saracak?

Duran - 3. bölüm Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

Duran - 3. bölüm

Aslı çantasına, Duran hayaline kavuşabilecek mi? Üçlünün geri aldığı araba, herkese ayrı bir sürpriz getirir. Hayallere giden yolda sevdiklerine ihanet etmek normal midir?

Duran - 4. Bölüm Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

Duran - 4. Bölüm

Aslı tehlikenin kıyısında dolanırken Duran ve Adem arasındaki gerilim iyice artar. Peki ama kim av, kim avcıdır? Pembe rüyayla pembe kabus arasındaki ince çizgiye hoş geldiniz.

Duran - 5. Bölüm Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

Duran - 5. Bölüm

Beş Telsiz’de savaş zamanı! Sedat’ın yaptığı iyilik üzerine Duran kendini çok farklı bir yolda bulur. Aslı arkasında bıraktıklarıyla yüz yüze gelir. Dilan gerçeklerle yüzleşince bu, bardağı taşıran son damla olur.

Duran - 6. Bölüm Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

Duran - 6. Bölüm

Pembe Rüya’nın peşinde koşan Niko’nun karşısında Sedat, onun yakasında ise Adem bilmecesi vardır. Dilan’ın doğum günü için partileyen çete, gecenin sonunda hiç tahmin etmedikleri bir sürprizle karşılaşır.

Duran - 7. Bölüm Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

Duran - 7. Bölüm

Şimdi yumruklar konuşacak! Duran canla başla maçlarına hazırlanırken Hakkı hocanın galibiyet için farklı stratejileri vardır. Öte yandan sırlar ve hisler arasında sıkışan ekipte ipler kopma noktasına gelmiştir.

Duran - 8. Bölüm Oynat
1. Sezon 8. Bölüm

Duran - 8. Bölüm

Mahmut’un Adem gerçeğini öğrenmesi Sedat için kartların yeniden dağıtılmasına neden olur. Final maçı arifesinde herkesin maskesi düşmeye çok yakındır. İki boksör, hırslı yumruklar, büyük bir bahis. Peki kim kazanacak?

Duran - 9. Bölüm Oynat
1. Sezon 9. Bölüm

Duran - 9. Bölüm

Çekişmeli final maçında Duran ve Hüseyin son kez kozlarını paylaşır. Aşk ve hayaller için ne kadar ileri gidilebilir? Aslı’nın Dilan’la yüzleşmesi geri dönülmez olayları tetiklerken gerçek kapıdadır.

Özel Bölüm - The Making of Duran Oynat
1. Sezon 10. Bölüm

Özel Bölüm - The Making of Duran

Beştelsiz’de hayat nasıl başladı? Bu ekip nasıl bir araya geldi? Çekimler boyunca neler yaşandığını ve tüm bu yolculuğun arka planını görmek için özel bölüm The Making of Duran burada.

Duran - Bonus Bölüm - Ekstra Sahneler Oynat
1. Sezon 11. Bölüm

Duran - Bonus Bölüm - Ekstra Sahneler

Duran severler toplansın. Aşkımız bitti sanılmasın. Daha önce hiç izlemediğiniz ekstra sahneler sizinle.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur