GAİN Açık Mikrofon

Program

GAİN Açık Mikrofon ile şimdi mikrofon, rap dünyasının keşfedilmemiş yeteneklerinde! Ceza liderliğindeki jüri rap ve hip hop aleminin yeraltı dünyasında gizli kalmış genç yeteneklerini keşfe çıkıyor. Öykü Serter sunuyor, kazanan Türkiye'nin yeni rap yıldızı oluyor. Başvuru için hemen gainacikmikrofon.com adresine.

GAİN Açık Mikrofon - 2. bölüm Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

GAİN Açık Mikrofon - 2. bölüm

Rap kariyeri için mücadeleye hazır yeni yarışmacılar GAİN Açık Mikrofon sahnesinde. Rekabet oldukça alevli. Aspova, Server Uraz ve Tepki arasında fikir ayrılıkları yaşanmaya başlıyor ancak son karar Ceza sahasından geliyor.

GAİN Açık Mikrofon - 1. bölüm Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

GAİN Açık Mikrofon - 1. bölüm

Türkiye’nin yeni rap yıldızının belirleneceği GAİN Açık Mikrofon’un ilk 8 yarışmacısı; tecrübeli jüri Ceza, Server Uraz, Tepki ve Aspova’nın karşısında sahnede. Bazıları için maceranın başı, bazıları içinse yolun sonu. Beatler ve flowlar havada uçuşuyor, yarış başlıyor!

GAİN Açık Mikrofon başlıyor Oynat
1. Sezon Fragman

GAİN Açık Mikrofon başlıyor

Türkiye yeni rap yıldızına GAİN Açık Mikrofon'la kavuşuyor. İşte Ceza liderliğinde efsane jürinin, efsane ödülleri!

Türkiye'nin en büyük hit'lerine imza atan Aspova beat'ini yapsın, en iyi klip yönetmenlerinden biri Tepki klibini çeksin, Epidemik albümünü yapsın üzerine 100 bin TL para ödülü kazan.

Keşfedilmeyi bekleyen yetenekler için kaçırılmayacak fırsat. Gerçek olamayacak kadar güzel ama hayalde kalamayacak kadar gerçek!

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur