Orta! Kafa! Aşk!
 Dizi 2 Sezon 7.1

İlişkinizin her anını spor yorumcuları yorumlasa nasıl olurdu?
İki spor yorumcusu Fikri ve Mesut, Semih ve Selin'in aşklarını, kavgalarını, heyecan ve kıskançlıklarını an be an takip ediyor.
Taca çıkan muhabbetler, kıran kırana mücadeleler, maçı geri döndürme çabaları… Tribündeki yerlerinizi alın.

Oyuncular: Cengiz Bozkurt, Engin Hepileri, Can Sipahi, Su Kutlu

Dizi - Romantik - Gülmelik - Arkadaşlarla İzlemelik

Orta! Kafa! Aşk! - Fragman Oynat
1. Sezon Fragman

Orta! Kafa! Aşk! - Fragman

İlişkilerin her anını maç spikerleri yorumlasa nasıl olurdu?
Yılların maç yorumcularına taş çıkaran Cengiz Bozkurt ve Engin Hepileri’yle ayrılıkları, flörtleri, yeni başlangıçları an be an didik didik edeceksiniz. Can Evrenol’un yönettiği Orta Kafa aşk sadece GAİN'de. Tribünlerdeki yerlerinizi alın.


Orta! Kafa! Aşk! - 1. bölüm Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

Orta! Kafa! Aşk! - 1. bölüm

Çamlık Sokak Arena deplasmanına çıkan Semih, dört yıllık ilişkisinin ardından eski kız arkadaşı Banu’yu son kez görmek için sahaya çıkar. Yorumcular Mesut ve Fikri, uzman konuk Metin Hara Semih'i deplasmanda yalnız bırakmaz. Bakalım Semih, Banu’dan ikinci bir şansı alabilecek mi?

Orta! Kafa! Aşk! - 2. bölüm Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

Orta! Kafa! Aşk! - 2. bölüm

Bekarlar liginde mücadele etmeye başlayan Semih, salondan gelen gürültüler sayesinde hayatta Banu’dan başka kadınların da olduğunu fark eder. Yorumcularımızı ve 90'ların en popüler ismi Burak Kut'un taktiklerini uygularsa, Selin isimli yeni bir transfer söz konusu olabilir.

Orta! Kafa! Aşk! - 3.  bölüm Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

Orta! Kafa! Aşk! - 3. bölüm

Selin’in kulaklıklarını unutmasını fırsata çeviren Semih, kulaklıkları geri vermek için Selin’le parkta buluşur. İlk buluşmayı Dr. Bahar Tezcan yorumlar. Eğer Semih, Selin’den randevuyu kopartabilirse önümüzdeki maç fanatik taraftarlara sahip olan Vejetaryen Arena deplasmanına çıkacaktır.

Orta! Kafa! Aşk! - 4. bölüm Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

Orta! Kafa! Aşk! - 4. bölüm

Öğrencilik yıllarında geldiği salaş mekanda Selin’le ilk kez buluşan Semih, kentsel dönüşüm sonrası değişen menü fiyatlarından bihaberdir. Semih eğer Selin’in elini cebine attırmazsa bu maçtan galip çıkacaktır.

Orta! Kafa! Aşk! - 5. bölüm Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

Orta! Kafa! Aşk! - 5. bölüm

Selin’le birlikte bir Kadıköy ikindisinde sokaklarda hoplayan, zıplayan, sarılan, öpen Semih, bir anda Selin’in arkadaş çetesinin içine düşer. Üç günlük çoraplarla dışarı çıkan Semih, çetenin evinde kokan ayaklarını gizlemek için üst düzey bir mücadele verir.

Orta! Kafa! Aşk! - 6. bölüm Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

Orta! Kafa! Aşk! - 6. bölüm

Selin, Semih, Fikri ve Mesut, Semih Arena’da geçirecekleri ilk özel gecede bir anda Değer’in aile problemleri ile karşılaşırlar. Semih, ev arkadaşı Değer’i evden postalamaya çalışırken, Selin, uzman konuğumuz Rocco Siffredi ile aynı fikirdedir.

Orta! Kafa! Aşk! - 7. bölüm Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

Orta! Kafa! Aşk! - 7. bölüm

Mutfak kabiliyetleri sınırlı olan Semih, Arda Türkmen’in tarifiyle Selin’i uyandırmadan romantik bir kahvaltı hazırlamaya çalışıyor. Kahvaltı hazır olmadan Selin uyanırsa, son dakikada golü kendi kalemize atmış olacağız.

Orta! Kafa! Aşk! - 8. bölüm Oynat
1. Sezon 8. Bölüm

Orta! Kafa! Aşk! - 8. bölüm

Aileyle tanışmak çok önemli bir şeydir. Ancak o ailenin tuvaletinde geçirdiğiniz uzun dakikalar bu buluşmayı bir fiyaskoya dönüştürebilir.

Orta! Kafa! Aşk! - 9.  bölüm Oynat
1. Sezon 9. Bölüm

Orta! Kafa! Aşk! - 9. bölüm

Sevgilinin telefonunu karıştırmak ne kadar kötü bir şey olsa da bazen içimizdeki bu isteği frenlemek çok da mümkün olmuyor. Eğer rotanızı kıskançlığa çevirirseniz, bazı şeylerin bedelini ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Orta! Kafa! Aşk! - 10.  bölüm Oynat
1. Sezon 10. Bölüm

Orta! Kafa! Aşk! - 10. bölüm

Eski eskidir. Eskiler yenilerle denk gelir ve bu durum içinden çıkılmaz bir hal alırsa, tarihin unutulmaz mağlubiyetlerinden birini yaşayabilirsiniz.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur