GastroNot
 Program 1 Sezon

Gastronomi dünyasındaki son gelişmeler iştah açan bu bültende.GastroNot - 1.bölüm Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

GastroNot - 1.bölüm

Dünyada giderek popülerleşen hayalet mutfaklar, palmiye kalbiyle yapılan yemekler, çöpe gidecek malzemelerden yapılan atıştırmalıklar... Lezzet dünyasının trendleri GastroNot'ta.

GastroNot - 2.bölüm Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

GastroNot - 2.bölüm

Bitki bazlı etlerde son durum, pandemi döneminde adrese teslim yemek sektöründeki büyüme, son açılan restoranlar ve lezzet dünyasından en son gelişmeler bu video'da.

GastroNot - 3. bölüm Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

GastroNot - 3. bölüm

Haftalık gastronomi bülteninde bu hafta yenilebilir tavuk tüylerini, pilav yapan robotları ve önümüzdeki yılın içecek trendlerini masaya yatırıyoruz.

GastroNot - 4. bölüm Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

GastroNot - 4. bölüm

Veganlar Kamala Harris'e meydan okudu. Borş çorbası nereli? Yemekler nasıl renklenir? En doyurucu haberler burada.

GastroNot - 5. bölüm Oynat
1. Sezon 5. Bölüm

GastroNot - 5. bölüm

Chobani'den yeni nesil yoğurtlar. Nusret'ten ilhamla yapılan altın kaplamalı hamburger. Kahve kremalarının muhteşem dönüşü ve daha birçok iştah açıcı haber GastroNot'ta. Afiyetler.

GastroNot - 6.bölüm Oynat
1. Sezon 6. Bölüm

GastroNot - 6.bölüm

Haftanın en iştahlı haberlerine hazır mısınız? Antep ve Urfa arasında gastronomi savaşları devam ediyor. Dikey tarım fikri yayılıyor. GDO... Sahi bir GDO mevzusu vardı ne oldu ona? Bir matcha çayı eşliğinde hepsini konuşalım.

GastroNot - 7.bölüm Oynat
1. Sezon 7. Bölüm

GastroNot - 7.bölüm

Acısıyla ekşisiyle bir gastronomi bülteniyle daha karşınızdayız. Bu bölümde TikTok'ta ünlenen burrito hesabından klimataryenlik'in tanımına, Çikolatalı Pasta Günü'nden yeni trend Portakal şarabına kadar her şeyi bulabilirsiniz. Afiyet olsun.

GastroNot - 8.bölüm Oynat
1. Sezon 8. Bölüm

GastroNot - 8.bölüm

Hafiften acıktıysak hemen başlayalım. Yeni kavram 'jarküteri'yi herkesten önce öğrenin. Ünlü The French Chef 60 yıl sonra geri dönüyor. Dondurulmuş mutfaklar, diyet bozmayan çikolatalar... Daha birçok doyurcu haber haftalık gastronomi bülteninizde. Afiyetler.

GastroNot - 9.bölüm Oynat
1. Sezon 9. Bölüm

GastroNot - 9.bölüm

İştah açan haberlerle karşınızdayız! Michelin yıldızlı bir 'Türk dede'. Sadece patatesle yapılan pasta. TikTok'un yükselen yemek trendleri ve çok daha fazlası haftalık gastronomi bülteni GastroNot'ta.

GastroNot - 10.bölüm Oynat
1. Sezon 10. Bölüm

GastroNot - 10.bölüm

Kış salatanıza lezzet katacak haberler başlıyor! Demir Şef'in şöhreti sınırları aştı. Otellerdeki odalar restoran mı oluyor? Lady Gaga'nın Oreo'ya düşmesi ve Akın Balık'ın evlere Sevgililer Günü masası göndermesi... İştahınız açık, lezzetiniz bol olsun.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur