Cinsel saldırı mağduru, sunucu Tamara Holder

Belgesel

Fox News sunucusu Tamara Holder, şirketindeki erkek bir yönetici tarafından cinsel saldırıya uğradı. Bunu bildirmesi üzerine sözleşmesi yenilenmeyerek işsiz bırakıldı. Sunucu, başka kadınların aynı şekilde mağdur olmasını engellemek için kariyerinde çizdiği rotayı anlatıyor.

GAİN içeriklerinin keyfini çıkarmak için hemen üye olun.

Benzer İçerikler
Ben Varım  - Futbolcu Jessica O'Rourke Çarmıklı
Sezon 1 Bölüm 1

Ben Varım - Futbolcu Jessica O'Rourke Çarmıklı

Her zorluğa rağmen “Ben varım!” diyen başarılı, cesur, samimi kadınların hikayelerini duymaya hazır mısınız? Hayal gücünün, cesaretin, adanmışlığın ve azmin sınırlarını zorladığı dünyalarına konuk oluyoruz. Jessica, pek çok ülkeyi gezmiş ama Türkiye’yi sevdiği için burada kalmaya karar vermiş bir gezgin. Aynı zamanda futbolcu. Amerika, İspanya, Rusya’da futbol oynadıktan sonra spor hayatına Türkiye’de devam ediyor.

Kadınlara 'yakıştırılmayan' sporlar #NormalDeğil
Sezon 1 Bölüm 4

Kadınlara 'yakıştırılmayan' sporlar #NormalDeğil

Kadınların spor tarihi, mücadeleyle, ilhamla, zaferlerle dolu. Bu bölümde spor dünyasında “Ben de varım” diyen, sınırları zorlayan, başaran ve ilham veren kadınların hikayesine göz attık.

Cam Tavan #NormalDeğil
Sezon 1 Bölüm 5

Cam Tavan #NormalDeğil

Spor yönetiminde hiyerarşide yükseldikçe kadınlara rastlamak zorlaşıyor. Kadınların yönetime çıkmak isterken karşılarına çıkan zorlukları ve engelleri inceledik.

Grafiti sanat mı? Vandalizm mi?

Grafiti sanat mı? Vandalizm mi?

İnsanların duvarlarına bir şeyler çizdiği için hapse girmek... Miami'deki bir grafiti ekibi olan Miami Style Gods üyeleri anlatıyor. Onlarla bir "bombalama" gecesine gidiyoruz. Otoyol tabelalarına, duvarlara, garaj kapılarına, köprülere ve daha fazlasına imzalarını bırakıyorlar. Bir yandan da grafiti aşklarını ve grafitiye bakış açılarını anlatıyorlar.

Aile içi taciz mağduru Brett Rossi

Aile içi taciz mağduru Brett Rossi

Pornografik film oyuncusu Brett Rossi ünlü oyuncu Charlie Sheen ile evliliğinde aile içi şiddete ve tacize maruz kaldığını iddia etmişti. Rossi, söz konusu olayların nasıl örtbas edilmeye çalışıldığını ve mücadelesini anlatıyor.

Face Swap

Face Swap

Bir adam karısını cinsel hayatlarını canlandırmak için yapay zeka teknolojisi kullanmaya ikna eder. Tahmin ettiğinden de iyi sonuç alır.

Hiç Bilmiyordum - Bülent Ersoy'un kadınlık mücadelesi
Sezon 1 Bölüm 12

Hiç Bilmiyordum - Bülent Ersoy'un kadınlık mücadelesi

18 yaşında sahneye çıkmaya başlayan Bülent Ersoy, 70'lerin ortalarından itibaren cinsel kimliğini kabullenip sahneye yansıtmaya başlayınca başına gelmeyen kalmaz.

#Metoo'dan #SusmaBitsin'e
Sezon 1 Bölüm 3

#Metoo'dan #SusmaBitsin'e

Dalga dalga yayılan #MeToo hareketi, başta cinsel şiddet olmak üzere erkek şiddetinin ifşası konusunda nasıl önemli bir eşik oldu. Türkiye’deki yansıması #SusmaBitsin ne zaman başladı? Kadınlar arasındaki dayanışmayı artıran ifşa sürecini hatırlayalım.

Come F*ck My Robot

Come F*ck My Robot

Craigslist'in gerçek bir paylaşımından uyarlanan bilim kurgu hikayesi. Seks robotunun prototipiyle cinsel ilişkiye girecek birini ararlar. 18 yaşındaki bakir bir erkek bunu kabul eder.

En kötü yetenek ajansına gitmek

En kötü yetenek ajansına gitmek

Tajii, sunucu olmak için kendine bir yetenek ajansı arıyor. Ve en kötü yorumlara sahip, en düşük puanlı ajansı denemeye karar veriyor. "Dolandırıcılar." "Paranızı kaptırmayın." "Uzak durun." Ama Taji durmuyor, gözünü karartıp gidiyor.