Helium

Film

Ölmek üzere olan Alfred, hastane çalışanı Enzo’nun anlattığı fantastik Helium hikayeleri sayesinde neşesini yeniden kazanır ve kendine dünyadan uzak, sihirli bir sığınak bulur.

GAİN içeriklerinin keyfini çıkarmak için hemen üye olun.

Benzer İçerikler
Reality +

Reality +

Beyin çipi olan 'Reality+' algılarınıza göre hareket eder ve kendinizi mükemmel bir fiziğe sahip olarak görmenizi sağlar. Çipi olan herkes sizi yeni fiziğinizle görürken siz de onlarınkini görebilirsiniz. Ancak çip günde sadece 12 saat aktiftir.

Sakin - Narköy
Sezon 1 Bölüm 1

Sakin - Narköy

Görsel ve işitsel meditatif bir deneyim için lütfen kulaklığınızı takın ve kendinizi sakinliğe bırakın. Şef Pınar Taşdemir, şehrin keşmekeşinden uzak, doğanın huzurunda yemek yapma deneyimini görsel ve işitsel bir meditasyon halinde, sessiz ve tarifsiz olarak bizimle paylaşıyor. İlk bölümde Kandıra’daki Narköy’de, mevsiminde doğal olarak yetişen sebzeler günün mönüsüne ilham veriyor: "Taze topladığım brokoli çiçeklerini tempura hamuruyla kızartıp yanına tahinli yoğurt sos hazırladım. Kavurduğum eşek helvası otu ve pancar yapraklarını ise buğday ve mercimek sosla bir araya getirdim."

Bambaşka Hikayeler - Gözden uzak, gönüle yakın canlar
Sezon 1 Bölüm 1

Bambaşka Hikayeler - Gözden uzak, gönüle yakın canlar

Cep Hikayeleri'nden ormanda yaşam mücadelesi veren hayvanlara dair vurucu bir belgesel

İmkansızı Yaşayanlar - Eda Erdem
Sezon 1 Bölüm 1

İmkansızı Yaşayanlar - Eda Erdem

Hayatlarında dibi ve zirveyi aynı anda gören sporcuların hikayeleri İmkansızı Yaşayanlar'da. İlk bölümde ağır bir sakatlık geçiren, kariyerinin sonuna gelen ve sonra hikayesini tümden değiştiren Eda Erdem var. Hikayesini kendi ağzından dinliyoruz.

1000 kedili sığınak
Sezon 1 Bölüm 46

1000 kedili sığınak

Suriye'nin İdlib kentinde evsiz kalan kedilere kucak açan bir sığınak.

Türkiye'nin İnsanları - Fındık Palas
Sezon 1 Bölüm 7

Türkiye'nin İnsanları - Fındık Palas

Günümüz şartlarına pek de uyum sağlayamayan tarihi oteli, eski çalışanı yeni sahibi Necdet Amca'dan dinliyoruz. O anlattıkça biz sanki Anayurt Oteli'nde geziyoruz.

Ben Varım - Karagöz Ustası Sibel Tomaç
Sezon 1 Bölüm 8

Ben Varım - Karagöz Ustası Sibel Tomaç

Ben Varım'ın bu bölümünde Türkiye'nin ilk kadın Karagöz sanatçısı Sibel Tomaç var. Başta tiyatro olmak üzere sanatın pek çok dalında değerli işlere imza atan Tomaç, Gölge Oyunları'na olan aşkı sayesinde başka bir yola girdi. O, Karagöz ustası olmak için kolay bir yoldan geçmedi. Her zorluğa rağmen ''Ben Varım'' diyen Sibel'in hikayesini duymaya hazır mısınız?

Yıldız Doğanlar - Şebnem Bozoklu
Sezon 1 Bölüm 3

Yıldız Doğanlar - Şebnem Bozoklu

Fantastik drama sınıfı! Eğitmen Şebnem Bozoklu, öğrenciler Überküloz, Şokopop ve birtakım "alanında uzman sahne yabancıları".

Thong Song’un hikayesi

Thong Song’un hikayesi

Thong Song aslında Sisqo için yaratılmadı. Ama parçayı bir kez duyduktan sonra bırakaması imkansızdı. Başta Michael Jackson için yapılmış olsa da, yapımcı Tim ve Bob, Sisqo'nun coşkusu ve yeni fikirleri sayesinde kazandı.

İçinde havuz olan çay
Sezon 1 Bölüm 66

İçinde havuz olan çay

Sündiken Dağları'nın eteğinde 10 kilometre uzunluğundaki Gürleyik Çayı, turkuaz sularıyla eşsiz güzelliğe sahip.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur