New York tasarımcıları 'gerçek' modellerini arıyor

Program

New York Moda Haftası için halka açık model seçimi. Hep aynı tarz modellerden sıkılan, podyumda daha "gerçek" insanlar görmek isteyen tasarımcılar rengarenk insanlarla buluşuyor.

GAİN içeriklerinin keyfini çıkarmak için hemen üye olun.

Benzer İçerikler
Biri sizi gözetliyor, dinliyor, takip ediyor.

Biri sizi gözetliyor, dinliyor, takip ediyor.

Büyük şehirdeyseniz, her an gözetim altındasınız. ‘Networks of New York’un yazarı Ingrid Burrington, New York örneğinden yola çıkarak, büyük şehirlerin nasıl sürekli bir gözetim kültürüyle çevrili olduğunu anlatıyor.

220 - Avcio
Sezon 1 Bölüm 1

220 - Avcio

220 - Electric Sessions serisinde elektronik müziği canlı düzeneklerle icra eden sanatçı ve prodüktörlerin canlı performansları yer alıyor. House, Techno, EDM, IDM, Synthwave, Electronica, Downtempo ve Chillwave gibi elektronik müziğin farklı alt kollarında müzik üreten sanatçılar, Akustikhane'nin stüdyolarına konuk oluyor, modüler sintisayzırlar, analog enstrümanlar, kontrol cihazlarıyla yepyeni müzikler ve doğaçlamalardan oluşan canlı setler icra ediyor. Türkiye'nin alternatif elektronik müzik sahnesinden isimlere yer verecek olan 220, elektronik müzik severlerin yeni sınırlar keşfedeceği, yeni dinleyicilerin ise canlı müzik performanslarına dair yeni açılar edineceği yarım saatlik setlerden oluşuyor. 220 serisinin 1. bölümüne Avcio ismiyle müzik üreten prodüktör Halil Anıl Avcı konuk oluyor. Basit melodilerin dinleyicileri derin yolculuklara çıkarmasının mümkün olduğuna inanan genç prodüktör, dinleyenlerin zihnini özgürleştirecek müzikleri üretmeye odaklandığı yolculuğuna devam ediyor. Acid House tınıları içeren setiyle 220'nin 1. bölümünde müzikseverlerle buluşuyor.

Bir Daha Söyle - Ercan Saatçi
Sezon 1 Bölüm 2

Bir Daha Söyle - Ercan Saatçi

En sevdiğimiz şarkıları, daha önce hiç duymadığımız türlerde dinlediğimiz, dünyanın en kısa müzikli talk show'u Bir Daha Söyle, bu hafta müziğin efsane ismi Ercan Saatçi'yi ağırlıyor. Kıvanç Talu'nun sunumuyla Bir Daha Söyle GAİN'de.

Bir Daha Söyle - Kobra Murat
Sezon 1 Bölüm 1

Bir Daha Söyle - Kobra Murat

En sevdiğiniz şarkıları, daha önce hiç duymadığınız hallerde dinleyeceğiniz program; Bir Daha Söyle, açılışını Romanların prensi Kobra Murat ile yapıyor! Var Böyle Tipler’den tanıdığımız, komedyen Kıvanç Talu’nun sunumuyla Bir Daha Söyle şimdi GAİN’de.

220 - Karakter
Sezon 1 Bölüm 2

220 - Karakter

220 serisinin 2. bölümüne Karakter ismiyle müzik üreten prodüktör Kerem Demirayak konuk oluyor. Karakter’in müzik paleti renkli düşünceler ve düşlerden ilham alıyor. Genç prodüktörün tarzı sinematik ve bazen nostaljik; soyut sesler ve elementleri kullananan sanatçıları hatırlatıyor. Funk House ve Disco tınıları içeren setiyle 220'nin 2. bölümünde müzikseverlerle buluşuyor.

Bir Daha Asla - Alper Tüydeş
Sezon 1 Bölüm 1

Bir Daha Asla - Alper Tüydeş

Bir zamanlar avcılık yapan ama yaşadıkları bir olayla avcılığı bırakıp doğaya fayda sağlamak için elinde geleni yapan insanların hikayesi 'Bir Daha Asla' başlıyor. İlk bölümde Alper Tüydeş var. Avcılık yaparken bir domuz yavrusuyla yüzleşmesi o andan sonra bakış açısını tamamen değiştirir.

İlber Ortaylı ile Zaman Makinesi - Deha
Sezon 1 Bölüm 6

İlber Ortaylı ile Zaman Makinesi - Deha

"Dâhi insanlar bir toplumun rengini, niteliğini belirler." İlber Ortaylı hepimizi 'deha' başlığı altında son derece eğlenceli, bilgilendirici ve yüzyıllara yayılan bir zaman yolculuğuna çıkarıyor.

Nerdesin aşkım? Sanalım aşkım.

Nerdesin aşkım? Sanalım aşkım.

İlişki yürütmenin bu kadar zor olduğu bir dönemde, sizinle ilgilenecek, sağlıklı bir ilişkinin nasıl olduğunu öğretecek sanal bir sevgiliniz olsun ister miydiniz? St Louis'te kurulan bir şirket sanal sevgili hizmeti veriyor. Başvurduğunuz anda görünmez bir sevgiliniz oluyor. Sizinle konuşan gerçek biri. Hatta bir değil birileri...

Bir Daha Söyle - Nükhet Duru
Sezon 1 Bölüm 12

Bir Daha Söyle - Nükhet Duru

Nükhet Duru'nun sevilen şarkılarını hiç böyle dinlemediniz. Bir Daha Söyle'nin bu bölümüne yine eğlence hakim!

Taşkuyu Mağarası
Sezon 1 Bölüm 55

Taşkuyu Mağarası

Tarsus ilçesinde 2006'daki yol çalışması sırasında tesadüfen keşfedilen mağara 2014'ten beri ziyarete açık.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur