New York tasarımcıları 'gerçek' modellerini arıyor

Program

New York Moda Haftası için halka açık model seçimi. Hep aynı tarz modellerden sıkılan, podyumda daha "gerçek" insanlar görmek isteyen tasarımcılar rengarenk insanlarla buluşuyor.

GAİN içeriklerinin keyfini çıkarmak için hemen üye olun.

Benzer İçerikler
Ahmet Mümtaz Taylan ile İstanbul Hesabı - Balat
Sezon 1 Bölüm 5

Ahmet Mümtaz Taylan ile İstanbul Hesabı - Balat

İstanbul'un en eski semtlerinden Balat'tayız. Ahmet Mümtaz Taylan rengarenk merdivenlerden çıkarak, 800 yıllık tarihi binalara girerek, semtin yerlileriyle, sonradan gelen güzel yüreklileriyle sohbet ediyor, işletmeleri ziyaret ediyor. 50 Lira'yla başlayan bu güzel günün hikayesi bakalım nasıl sonlanacak?

Biri sizi gözetliyor, dinliyor, takip ediyor.

Biri sizi gözetliyor, dinliyor, takip ediyor.

Büyük şehirdeyseniz, her an gözetim altındasınız. ‘Networks of New York’un yazarı Ingrid Burrington, New York örneğinden yola çıkarak, büyük şehirlerin nasıl sürekli bir gözetim kültürüyle çevrili olduğunu anlatıyor.

220 - Avcio
Sezon 1 Bölüm 1

220 - Avcio

220 - Electric Sessions serisinde elektronik müziği canlı düzeneklerle icra eden sanatçı ve prodüktörlerin canlı performansları yer alıyor. House, Techno, EDM, IDM, Synthwave, Electronica, Downtempo ve Chillwave gibi elektronik müziğin farklı alt kollarında müzik üreten sanatçılar, Akustikhane'nin stüdyolarına konuk oluyor, modüler sintisayzırlar, analog enstrümanlar, kontrol cihazlarıyla yepyeni müzikler ve doğaçlamalardan oluşan canlı setler icra ediyor. Türkiye'nin alternatif elektronik müzik sahnesinden isimlere yer verecek olan 220, elektronik müzik severlerin yeni sınırlar keşfedeceği, yeni dinleyicilerin ise canlı müzik performanslarına dair yeni açılar edineceği yarım saatlik setlerden oluşuyor. 220 serisinin 1. bölümüne Avcio ismiyle müzik üreten prodüktör Halil Anıl Avcı konuk oluyor. Basit melodilerin dinleyicileri derin yolculuklara çıkarmasının mümkün olduğuna inanan genç prodüktör, dinleyenlerin zihnini özgürleştirecek müzikleri üretmeye odaklandığı yolculuğuna devam ediyor. Acid House tınıları içeren setiyle 220'nin 1. bölümünde müzikseverlerle buluşuyor.

Bir Daha Söyle - Kobra Murat
Sezon 1 Bölüm 1

Bir Daha Söyle - Kobra Murat

En sevdiğiniz şarkıları, daha önce hiç duymadığınız hallerde dinleyeceğiniz program; Bir Daha Söyle, açılışını Romanların prensi Kobra Murat ile yapıyor! Var Böyle Tipler’den tanıdığımız, komedyen Kıvanç Talu’nun sunumuyla Bir Daha Söyle şimdi GAİN’de.

220 - Karakter
Sezon 1 Bölüm 2

220 - Karakter

220 serisinin 2. bölümüne Karakter ismiyle müzik üreten prodüktör Kerem Demirayak konuk oluyor. Karakter’in müzik paleti renkli düşünceler ve düşlerden ilham alıyor. Genç prodüktörün tarzı sinematik ve bazen nostaljik; soyut sesler ve elementleri kullananan sanatçıları hatırlatıyor. Funk House ve Disco tınıları içeren setiyle 220'nin 2. bölümünde müzikseverlerle buluşuyor.

Ahmet Mümtaz Taylan ile İstanbul Hesabı - Kuzguncuk
Sezon 1 Bölüm 4

Ahmet Mümtaz Taylan ile İstanbul Hesabı - Kuzguncuk

Ahmet Mümtaz Taylan cebinde 50 Lira'yla Beşiktaş'tan yola çıkıp soluğu Kuzguncuk'ta alıyor. "Kentler birer okulsa, semtler de öğretmenlerdir." diyor. Rengarenk, lezzet dolu bir Kuzguncuk gezisi için 50 Lira yetecek mi?

Bir Daha Söyle - Nükhet Duru
Sezon 1 Bölüm 12

Bir Daha Söyle - Nükhet Duru

Nükhet Duru'nun sevilen şarkılarını hiç böyle dinlemediniz. Bir Daha Söyle'nin bu bölümüne yine eğlence hakim!

Taşkuyu Mağarası
Sezon 1 Bölüm 55

Taşkuyu Mağarası

Tarsus ilçesinde 2006'daki yol çalışması sırasında tesadüfen keşfedilen mağara 2014'ten beri ziyarete açık.

Konuşmamız Lazım - İoanna Kuçuradi
Sezon 1 Bölüm 7

Konuşmamız Lazım - İoanna Kuçuradi

Konuşmamız Lazım’ın bu haftaki konuğu, Türkiye’de felsefe deyince akla gelen ilk isim, felsefemizin bir numarası İoanna Kuçuradi. Aşklarımız ne kadar gerçek? Mutluluğu nasıl buluruz? Konuşmamız lazım!

Synthia

Synthia

Bir güncelleme sonrası, robot asistan artık isteklere cevap veremez. Ancak robotlar neyin şaka neyin gerçek olduğunu her zaman söyleyemez.