Mirgün Cabas Canlı - 27 Aralık

Haber 1. Sezon 234. Bölüm

Omikron dünyayı durdurdu. Dün 1400 uçuş iptal oldu. Mirgün Cabas BBC Türkçe’den Osman Kaytazoğlu ile Avrupa’daki Omikron dalgasını, Astrofizikçi Dr. Selçuk Topal ile de uzaydaki yeni kaşifimiz Webb teleskobunu konuşuyor.

Bu içeriği yalnızca Premium hesap sahipleri görüntüleyebilir.

Premium Hesaba Geç

GAİN içeriklerinin keyfini çıkarmak için hemen üye olun.

İçerikleri mobil cihazınızdan izleyebilmek için mobil uygulamamızı indirin.

Bölümler
Mirgün Cabas Canlı - 18 Ocak

Mirgün Cabas Canlı - 18 Ocak

Kavala’nın tahliye talebi yine reddedildi. Sezen Aksu’ya yapılan zırva lince Diyanet de katıldı. Rusya Kiev elçiliğini neden boşaltıyor? Mirgün Cabas canlı yayında Cansu Çamlıbel ile konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 17 Ocak

Mirgün Cabas Canlı - 17 Ocak

Erdoğan kalan dokunulmazlıkları da kaldıracak gibi. PCR testi bir yok bir var. İspanya’nın uyuşturucu kralı Türk çıktı. Mirgün Cabas’ın canlı yayın konuğu Prof. Dr. Önder Ergönül

Mirgün Cabas Canlı - 14 Ocak

Mirgün Cabas Canlı - 14 Ocak

Nebati’ye göre enflasyon tek haneye düşecek. İmamoğlu, Soylu’ya sert çıktı. Enes Kara haberlerine erişim yasağı. Anıtkabir’de Bülent Ersoy krizi. Mirgün Cabas’ın canlı yayın gündemi ekonomi, konuğu Uğur Gürses.

Mirgün Cabas Canlı - 13 Ocak

Mirgün Cabas Canlı - 13 Ocak

Vaka sayısında rekor, PCR’da yeni düzenleme, Enes Kara’nın ardından yaşanan tartışmalar, ABD’de rekor enflasyon, HDP’yi kapatma denemeleri… Mirgün Cabas’ın canlı yayın konuğu Kemal Can.

Mirgün Cabas Canlı - 12 Ocak

Mirgün Cabas Canlı - 12 Ocak

Türkiye iki gündür Enes Kara’nın intiharını konuşuyor. Öğrencileri cemaat ve tarikat yurtlarının pençesine kim atıyor. Mirgün Cabas canlı yayında Murat Sevinç ile konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 11 Ocak

Mirgün Cabas Canlı - 11 Ocak

Cumhurbaşkanı, Nebati’ye neden kızdı?
Kur koruması şirketlere açıldı.
Avrupa’da Putin korkusu yayılıyor.
Djokovic krizi sürüyor.
Mirgün Cabas canlı yayında Yenal Bilgice ve tenis yorumcusu Gökalp Taşkesen ile konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 10 Ocak

Mirgün Cabas Canlı - 10 Ocak

Omikron yayılmaya devam ediyor. Esenyurt’ta tehlikeli kavga. Kazakistan’da kontrol sağlandı gibi. Mİrgün Cabas canlı yayında Prof. Dr. Alper Şener ve Mehmet Volkan Kaşıkçı ile konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 7 Ocak

Mirgün Cabas Canlı - 7 Ocak

Merkez Bankası rezervi tarihin en düşük seviyesinde. Ortaçağ polemiğine Ali Erbaş da katıldı. Kazakistan yanıyor. Kongre baskının birinci yılında ABD siyasetinin durumu ne? Mirgün Cabas’ın canlı yayın konuğu Yunus Emre Erdölen.

Mirgün Cabas Canlı - 6 Ocak

Mirgün Cabas Canlı - 6 Ocak

Dolar kuru yine yukarı döndü. Vaka sayıları 10 bin 10 bin artıyor. Siyasette ‘sokak’ kavgası sürüyor.
Okul öncesi din eğitimi neye yarıyor? Mirgün Cabas canlı yayında Kültür Üniversitesi Temel Eğitim Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Toran ile konuşuyor.

Mirgün Cabas Canlı - 5 Ocak

Mirgün Cabas Canlı - 5 Ocak

Siyasetin dili yine sertleşti. Mirgün Cabas canlı yayında Kemal Can ile Erdoğan ve Bahçeli’nin son açıklamalarını konuşuyor.