Milyon dolarlık develer

Belgesel

Suudi Arabistan'da develerin önemi büyük. Ülke hızla modernleşirken bile, hayvanlar 1 milyon dolardan fazla fiyata satılıyor ve Suudi kültürünün kazandıran bir parçası olmaya devam ediyor.

GAİN içeriklerinin keyfini çıkarmak için hemen üye olun.

Benzer İçerikler
Kore'nin milyar dolarlık güzellik endüstrisi

Kore'nin milyar dolarlık güzellik endüstrisi

Mor gözleri, elf kulakları, çatal dili, yara izleri ve her yerine yaptırdığı dövmeleriyle Grace, bizi Kore'nin milyar dolarlık güzellik endüstrisine doğru sorgulayıcı bir yolculuğa çıkarıyor.

Türkiye'nin İnsanları - Vintage Eleni
Sezon 1 Bölüm 27

Türkiye'nin İnsanları - Vintage Eleni

İşgalden sonra Fransız kültürünün izlerini taşıyan Antakya’da dünyaya geldi. Çocukluğuna duyduğu özlemi vintage kıyafetlerle giderdi. İşte Vintage Kraliçesi Eleni.

İdil Yazar'la Hızlı ve Lezzetli - Omlet
Sezon 1 Bölüm 1

İdil Yazar'la Hızlı ve Lezzetli - Omlet

İdil Yazar'ın kendi mutfağında hızla harikalar yarattığı baktıkça ağzınızı sulandıracak yepyeni programı Hızlı ve Lezzetli başlıyor! İlk bölümde 'İspanyol Omleti' var. Sadece kahvaltıda değil akşam yemeğinde bile yiyeceğiniz bu üstün lezzeti kaçırmayın.

Şokopop Portreler - Zeki Müren 2. bölüm
Sezon 1 Bölüm 2

Şokopop Portreler - Zeki Müren 2. bölüm

Şöhret basamaklarını hızla tırmanan ve gazino dünyasında tekel haline gelen Zeki Müren karşısına çıkarılan rakipleri acımasızca piyasadan siliyor. 27 Mayıs darbesiyle yeni bir konum alması gereken Zeki Müren kartlarını iyi oynayarak kendisine Sanat Güneşi isminin verildiği bir on yıla pırlanta harflerle imza atıyor. Yenilenen Maksim Gazinosu’nun sahibi Fahrettin Aslan ile gazinoculuğun altın çağını başlatıyor ve Ajda Pekkan’ı himayesine alarak genç yıldızın müzik kariyerini şahlandırıyor. Zeki Müren’in Güneş Kral olarak anılan Amerika’nın ünlü şovmeni Liberace ile arasındaki benzerlik, büyük aşkı Pilot sevgili ile olan birlikteliği, alt kadrosuna yaşattığı zorluklar ve Paşa lakabını kazandığı Aspendos Konseri bu bölümde.

Ankapark: Bir Ankara Dosyası
Sezon 1 Bölüm 1

Ankapark: Bir Ankara Dosyası

“Toplam 300 tane dinozora verilen para 4 milyon 200 bin lira. E bir şey değil.” Atatürk Orman Çiftliği arazisine milyonlarca liralık yatırımla kurulan Ankapark’ın yavaş başlayıp hızlı biten macerasından geriye Melih Gökçek’in bu cümlesi kaldı. Bir de çürümeye bırakılan dinozorlar… Milyonlarca turisti Ankara’ya çekeceği iddiasıyla yapılan park nasıl başladı, nasıl gitti, nasıl bitti sorularına Ankapark: Bir Ankara Dosyası ile cevap arıyoruz.

Ben Varım - Semra Ünal
Sezon 1 Bölüm 3

Ben Varım - Semra Ünal

Ben Varım'ın bu bölümünde, çiftçilik yaparken iflas eden ama pes etmeyip bulduğu fikirle ailesinin hayatını tümden değiştiren Semra Ünal var. Kızıyla birlikte topladıkları incirleri güneşte kurutarak cips yapıp 'Cennetten Gelen Tatlar' projesini hazırladılar. Devletten aldıkları hibeyle hızla büyüdüler. Semra Ünal şu an kadınlara istihdam sağlayan, yılda 400 kilo incir cipsi satan bir iş kadını. Her zorluğa rağmen “Ben varım!” diyen Semra'nın hikayesini duymaya hazır mısınız?

Ahmet Mümtaz Taylan ile İstanbul Hesabı - Arnavutköy
Sezon 1 Bölüm 1

Ahmet Mümtaz Taylan ile İstanbul Hesabı - Arnavutköy

Sadece 50 Lira'yla İstanbul'un keyfini çıkarmak mümkün mü? Ahmet Mümtaz Taylan, bazen belediye otobüsüne binerek, bazen de yürüyerek en uygun fiyata en lezzetli yemeklerin peşinden gidiyor. Beşiktaş'tan Yeniköy'e uzanan macerasında pandemiye rağmen üstelik kısıtlı bütçeyle İstanbul'un tadını çıkarıyor. Üstelik sahneyi en güzel gören yerden; banklardan.

Years And Years yakında GAİN'de
Sezon 1 Fragman

Years And Years yakında GAİN'de

2029 İngiltere başkanlık seçimleri. Hayat hızla değişirken rüyalar gerçeğe, gerçekler kabusa dönüşüyor. Years and Years yakında sadece GAİN'de.

Legolarca
Sezon 1 Bölüm 48

Legolarca

31 yaşındaki Vietnamlı Hoang Dang 10 yılda 2 milyondan fazla parça Lego biriktirdi.

Flyby

Flyby

Bir astroid insanlardaki zaman algısını değiştirir. Bir adam hızla kaybolup giden bu zamana ayak uydurmakta çok zorlanır.