DC basketbolunun babasının, uyuşturucu babası çıkması

Belgesel

DC basketbolunun vaftiz babası kabul edilen, pek çok çocuk için baba figürü olan antrenör Curtis Malone, NBA'ye yüzlerce çocuk yetiştirdi. Ancak 2014 yılında Malone, büyük bir kokain ve eroin halkasındaki rolü ortaya çıkınca mahkum edildi.

GAİN içeriklerinin keyfini çıkarmak için hemen üye olun.

Benzer İçerikler
İstanbul Apartmanları
Sezon 1 Fragman

İstanbul Apartmanları

İstanbul, kafanızı kaldırdığınız anda sizi yüzlerce yıl öncesine ışınlayan apartmanlarla dolu. Bu belgeselde o tarihi İstanbul Apartmanları’nın yapım aşamaları, geçmişten bugüne hikayelerini ve kimlere ev sahipliği yaptıklarını bulacaksınız.

Ve Hayatım Değişti - Ferhan İstanbullu
Sezon 1 Bölüm 10

Ve Hayatım Değişti - Ferhan İstanbullu

Life style ve moda denince akla ilk gelen yayıncılardan; sanat dünyasından edebiyat sahnesine pek çok ustanın ilham kaynağı olan Ferhan İstanbullu kariyerindeki kırılımları anlatıyor...

Years and Years - 1. bölüm
Sezon 1 Bölüm 1

Years and Years - 1. bölüm

2019'da politikacı Vivienne Rook bir skandala neden olur. Aynı gün Rosie bir erkek çocuk doğurur ve Lyons ailesi bir araya gelir.

El ele verip dünyayı mahvettik

El ele verip dünyayı mahvettik

Nehirleri tıkayan ıslak mendiller, denizin altındaki prezervatifler, uyuşturucu uğruna kesilen ağaçlar... Dünyayı mahveden bazı insan hatalarından bahsedelim. Yani hepimizden.

Ben Varım  - Futbolcu Jessica O'Rourke Çarmıklı
Sezon 1 Bölüm 1

Ben Varım - Futbolcu Jessica O'Rourke Çarmıklı

Her zorluğa rağmen “Ben varım!” diyen başarılı, cesur, samimi kadınların hikayelerini duymaya hazır mısınız? Hayal gücünün, cesaretin, adanmışlığın ve azmin sınırlarını zorladığı dünyalarına konuk oluyoruz. Jessica, pek çok ülkeyi gezmiş ama Türkiye’yi sevdiği için burada kalmaya karar vermiş bir gezgin. Aynı zamanda futbolcu. Amerika, İspanya, Rusya’da futbol oynadıktan sonra spor hayatına Türkiye’de devam ediyor.

Makinist Yönetmen
Sezon 1 Bölüm 5

Makinist Yönetmen

Çocuk yaşta yönetmen olmaya karar veren, hedefine hiç gidilmemiş yollardan giden Canan Çelik'in sıra dışı hayallerine kavuşma hikayesi.

Drone Strike

Drone Strike

Drone Strike, 4000 mil ötede cehennem ateşi füzeleri ateşleme işiyle ev hayatını dengelemeye çalışan bir aile babası ve drone pilotu olan Will Brydon'ı konu alan sürükleyici bir drama.

Parisli Demir Leydi
Sezon 1 Bölüm 95

Parisli Demir Leydi

Paris'in simgesi, Eyfel Kulesi 132 yıl önce bugün Dünya Fuarı için inşa edildi.

Aftermath

Aftermath

Ağabeyinin onun büyümesine ihtiyacı olsa da Jim'in hala çocuk kalmak ister. Acımasız bir buz çağında hayatta kalmak için çırpınan iki kardeş aynı zamanda birbirleri ve sorumluluklarıyla da mücadele eder. Sonunda bir yere "ev" demenin ne olduğunu öğrenirler.

Türkiye'yi Sarsan Davalar: Vagon Li Olayı
Sezon 1 Bölüm 5

Türkiye'yi Sarsan Davalar: Vagon Li Olayı

25 Şubat 1933’te İstanbul, Cumhuriyetin ilanından beri görülen en büyük toplumsal olaylardan birine tanıklık ediyordu. Taksim’de toplanan yüzlerce üniversiteli genç, Vagon Li şirketini protesto için eylem yapmış ve şirketin ofislerini tahrip etmişti. Olayların fitilini Cumhuriyet gazetesinde çıkan küçük bir haber ateşlemişti. “Türkçeyi iİstemeyenin Türkiye’de Yeri Yoktur” başlıklı haberde, Vagon Li’nin İstanbul ofislerinde Fransızca konuşma zorunluluğu getirildiği ve Türkçenin yasaklandığı yazıyordu...