Sıkça Sorulan Sorular

GAIN Nedir?
Kişiye özel yayın akışı sunan, yenilikçi, eğitici, eğlendirici kısa içeriklerden oluşan bir mobil uygulamadır.
Nasıl izleyebilirim?
Gain’i cep telefonundan veya tabletinden izleyebilirsin. Aşağıdaki bağlantılardan senin için uygun olanına tıklayarak GAIN uygulamasını indirip hemen izlemeye başlayabilirsin.
Aynı anda birden fazla cihazdan izleyebilir miyim?
GAİN mobil uygulaması kişiselleştirilmiş bir deneyim sunduğu için şu anda eş zamanlı olarak sadece bir mobil cihazdan izleyebilirsin. Mevcut hesabınla cihazların arasında geçiş yapabilirsin.
Türkiye dışından GAIN’i izleyebilir miyim?
Evet izleyebilirsin. Ancak yayınladığımız içeriklerin bazılarının telif hakları sebebiyle, bazı içerikleri her ülkede görüntülemek mümkün olmayabilir. GAIN Orijinal içeriklerini ise her ülkeden izleyebilirsin.
GAIN’i izlemek için VPN kullanabilir miyim?
Evet VPN kullanabilirsin. Ancak telif hakları sebebiyle, bağlantının yapıldığı ülkenin içerik kısıtlamalarına takılacağın için, Türkiye sınırları içinde GAIN’e VPN ile bağlanmanı tavsiye etmiyoruz.
Oturum açarken sorun yaşıyorum
Oturum açma sorunlarında öncelikle şifreni sıfırlamanı tavsiye ediyoruz. Şifre sıfırlama işlemini buradan yapabilirsin.

Bu işlem sorunu çözmezse, bize destek@gain.com.tr’den ulaşırsan biz sana yardımcı oluruz.
Video izlerken sorun yaşıyorum
Video izleme performansı mobil cihazının internet hızıyla doğrudan ilgilidir. Gain her zaman en iyi video deneyimini sunar. Ancak iyi bir internet bağlantısına rağmen video akışında sorun yaşıyorsan kayıtlı olan e-posta adresi bilgisi ile birlikte destek@gain.com.tr adresine mail atabilirsin.
Parolamı unuttum / Sıfırlamak istiyorum
Parolanı sıfırlamak için GAIN uygulamasının giriş ekranındaki “Şifremi unuttum” linkine tıklayarak ilgili adımları takip edebilir veya “Profilim” ekranındaki şifre değiştirme adımlarını izleyebilirsin.
E-postamı güncellemek istiyorum
E-posta adresini güncellemek için GAIN uygulaması içinde “Profilim” ekranındaki e-posta güncelleme adımlarını izlemelisin.
Kullanıcı bilgileri ve iletişim tercihlerimi değiştirmek istiyorum
Kullanıcı bilgilerini güncellemek için GAIN uygulaması içinde “Profilim” ekranına giderek ilgili alanlarda değişiklik yapabilirsin.
Üyeliğimi iptal etmek istiyorum
GAIN uygulamasının içinde “Profilim” ekranına giderek üyelik iptal işlemini gerçekleştirebilirsin.
GAIN uygulamasının içinde “Profilim” ekranına giderek üyelik iptal işlemini gerçekleştirebilirsin.
Hesabın, şüpheli görülen bazı durumlarda GAIN tarafından askıya alınabilir. Bunu hiç istemesek de, kullanıcı bilgilerini kötü niyetli kişilerden uzak tutabilmek için bazen buna mecbur kalabiliyoruz. Hesabının askıya alınması durumunda bunu sana gerekçesiyle birlikte bildireceğiz. Bu gerekçede belirtilen hareketlerin bilgin dahilinde olduğunu belirtmen durumunda, birkaç güvenlik adımını geçerek hesabını tekrar aktif hale getirebilirsin. Buna rağmen sorun yaşıyorsan bizimle destek@gain.com.tr adresinden iletişime geçebilirsin.
Cayma hakları ve diğer yasal bildirimler
Tüm yasal bildirimlere GAİN mobil uygulamasındaki profil sekmesinden ulaşabilirsin. Ücretsiz üyeliğini iptal etmek istersen de profil bilgilerinde “Hesabımı Sil” seçeneğini tıklayarak üyeliğini sonlandırabilirsin.