Aslı İnandık ile Heykel Mi?
 Belgesel

İnegöl köftesi, Rize’nin çay bardağı, Alibeyköy mısırı… Türkiye’nin her noktasında görmeye alıştığımız, sosyal medyada tartışmalara yol açan heykeller bize ne anlatıyor? Tüm ciddiyetiyle komediye göz kırpan neo-belgesel.
Aslı İnandık uzmanlara ve konuyla hiç alakası olmayanlara soruyor: “Bu bir heykel mi?”


- Mısır Heykeli / Alibeyköy
- Karacaoğlan - Karacakız / Mut
- Köfte - Zeytin / Gemlik - İnegöl
- Horoz / Denizli
- Bazlama / Kızılcahamam

Şimdi İzle
Şaka Bi' Yana
 Belgesel

Hayattan kesitler anlatarak insanları güldüren stand-up’çılar, kendi hayatlarının gerçeklerini bu belgeselde ortaya döküyorlar. Stand-up’ın sırlarından bu işe nasıl başladıklarına, sahnede yaşadıkları anılardan kulis sohbetlerine, şakaları hazırlama süreçlerinden otosansüre kadar her konunun derinliklerine iniyoruz. Mesut Süre, Cem İşçiler, Cihan Talay, Baturay Özdemir, Buse Sinem İren, Aslı Akbay, Oktay Şenol ve Rüya Aslangül’ü takip ettiğimiz komik bir yolculuğa hazır mısınız?

Şimdi İzle
Aslında Özgürsün
 Dizi

Hayatını ve kalemini kadınları özgürleştirmeye adamış gazeteci-yazar Duygu Asena’nın en çok okunan romanından uyarlandı, Deniz Çakır ve Bade İşçil’in performanslarıyla hayat buldu. Yeni dizi Aslında Özgürsün GAİN’de.

Şimdi İzle
Özgürlük Kaç m²?
 Program

Küçük evlerdeki büyük hayatların programı. Hayatın anlamını özgürlükte bulmuş ve doğadaki küçücük evlerinde kocaman bir hayat kurmuş insanları anlatan bir mini belgesel serisi. Alaçatı'da denizin dibinde, Datça'da bir tepenin üzerinde, Göcek'te bir vadide ama ille de doğanın içinde minicik evlerinde yaşayan bu insanların değişim hikayeleri ve ilham veren evleri GAİN’de.

Şimdi İzle
93 Yazı

93 Yazı

 Belgesel

Her yaz özeldir ama bazı yazlar efsanedir. Yaşayanların asla unutmayacağı, görmeyenlerin 'Bunlar gerçekten yaşandı mı?' diyeceği, Michael Jackson'lı, Madonna'lı, Metallica'lı 1993 yazında, İstanbul'dayız. Dev stadyum konserlerini işin başındaki isim olan Ahmet San’ın yanı sıra Teoman, Meltem Cumbul, Mabbas, Yasemin Mori, Melis Danişmend, Şafak Ongan, Güven Erkin Erkal, Kanat Atkaya, Özer Sarısakal, Doğu Yücel ve Deniz Toksoy bu özel seneye tanıklık etmiş müzisyen, yorumcu, müzik yazarı ve gazeteciler anlatıyor.

Şimdi İzle

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur