Şokopop Portreler - Megastar Tarkan

Belgesel

Ülke sınırlarında eşi benzeri olmayan bir başarı elde eden, pop müziğinin açık ara en iyi isimlerinden olan Tarkan'ın şanslı ve başarı dolu çıkışını ve hayatı Şokopop merceğinden sizinle.

Şokopop Portreler - Megastar Tarkan 1. bölüm Oynat
1. Sezon 1. Bölüm

Şokopop Portreler - Megastar Tarkan 1. bölüm

Türkiye'nin açık ara en büyük enternasyonal pop starı Tarkan, 90'ların başında müziğin atılıma geçtiği dönemlerde hızlı bir çıkış yaptı ve ülke sınırlarında eşi benzeri görülmeyen bir başarıya ulaştı. Bu belgesel serisinde Megastar'ın dünya starlığını ve başına gelen olayların üstesinden nasıl geldiğini mercek altına alıyoruz.

Şokopop Portreler - Megastar Tarkan 2.bölüm Oynat
1. Sezon 2. Bölüm

Şokopop Portreler - Megastar Tarkan 2.bölüm

Belgesel serimizin bu bölümünde genç şarkıcının yeni imajını ve kendisine Megastar unvanını getiren yurtdışı atılımını nasıl gerçekleştirdiğini inceliyoruz.

Şokopop Portreler - Megastar Tarkan 3.bölüm Oynat
1. Sezon 3. Bölüm

Şokopop Portreler - Megastar Tarkan 3.bölüm

Tarkan'ın şöhretin zirvesindeyken karşılaştığı sınavlar neler? Bu zorlukların üstesinden nasıl geldi? Bütün soruların cevapları bu bölümde.

Şokopop Portreler - Megastar Tarkan 4.bölüm Oynat
1. Sezon 4. Bölüm

Şokopop Portreler - Megastar Tarkan 4.bölüm

Belgesel serimizin son bölümünde şarkıcının İngilizce albüm hayaline kavuşmasını, attığı her adımda eleştiri oklarına maruz kalmasını ve aile babası olmasını inceliyoruz.

Şokopop Portreler - Megastar Tarkan Oynat

Şokopop Portreler - Megastar Tarkan

Ülke sınırlarında eşi benzeri olmayan bir başarı elde eden, pop müziğinin açık ara en iyi isimlerinden olan Tarkan'ın şanslı ve başarı dolu çıkışını ve hayatı Şokopop merceğinden sizinle.

Şokopop Portreler - Zeki Müren Oynat

Şokopop Portreler - Zeki Müren

Zamanının en büyük sahne yıldızı Zeki Müren, 1950'li yıllarında başladığı kariyerine 1990'lara kadar neredeyse kesintisiz olarak devam ettirdi. Zorlu kariyer yolculuğunun ve medyaya yansımayan yönlerinin anlatıldığı Şokopop belgesel serisi sizlerle!

Şokopop Portreler - Banu Alkan Oynat

Şokopop Portreler - Banu Alkan

Geçmişten bugüne kadar ilgi ve merak konusu olan Afrodit efsanesinin doğuşunu, şöhret yolculuğunun detaylarını ve yaşadığı hayatını Şokopop merceğine alıyoruz.

Şokopop Oynat

Şokopop

Sıkı tutunun, Şokopop’la derin bir magazin çukuruna düşmek üzeresiniz.

Tarkan Oynat
1. Sezon 292. Bölüm

Tarkan

Türkiye'nin megastarı Tarkan 49 yıl önce bugün doğdu.

Videoyu eklemek istediğiniz listeyi/listeleri seçin.

Kaydet
Yeni liste oluştur